2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید

416 بازدید | 29 پست

ببینید ناراحت شده یانه 

الان براتون میذارم از قبل تایپ کردم 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

به زبان ساده 

گفت دمپایی بپوش پات زخم نشه 

منم چون نزدیک شیر آب رسیده بودم بر نگشتم 

و نپوشیدم میخوام ببینم ناراحت شده یا نه 

عاشق طرفم

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ها🙄

پایین نوشتم 

2728
ن بابا چرا انقد سخت میگیرید همه چی رو

آخه گقتم ممکنه 

پیش خودش گفته باشه به حرفم اهمیت نداد 

2738
😐نی نی سایت دیگع واسه امروز بسه 

😅

روی زمین گرده چوب ریخته بود  من رفتم آب بیارم واسه اتو تقریبا به مقصد رسیده بودم  بهم گف ...

جانم😳😳😳😂بخدا خودت فهمیدی چی گفتی😂😂😂

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
جانم😳😳😳😂بخدا خودت فهمیدی چی گفتی😂😂😂

😅😅😅

اینا واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الهی الحمددد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/