2733
2739
عنوان

براپسر دوسالم طبیعیه انقد حاضر جوابی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 65 پست

تو این تاپیک اینا رو نوشته 

پیشگون

میشگون

ویشگون

این وسط جای نیشگون خالیه

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما بچه ۸ماهه دیدین راه بره ،؟؟؟؟؟بچه ۸ماهه دیدم میدوید بخدا 😂

پسر من نه ماهه راه افتاد

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2731
یکی میگه ویشگون  بکی میگه میشگون  ماهم میگیم نیشگون کدوم درسته

ماهم میگیم نیشگون😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2738
2706