2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکنه اما پسر زرنگی ام هست خودت باید شل نگیری این رابطه رو زرنگ باشی

@khodashokret    

سلام میشه بهم بگی شخصی که تو ذهنمه بهم حسی داره؟؟؟ میشه کامل بگی

میشه برای رسیدن به خواسته هام صلوات بفرستین امیدوارم هزار برابرش به شما برسه 🦋💙
2731
تو ام که حس شیشمی مثل من از خودت حسی نمیگیری؟ حست فقط برا بقیس یا فقط من اینطوری ام؟

من واسه خودمم میفهمم گاهی اوقات حتی میتونم ذهن طرف مقابلم بخونم بعضی وقتا حتی از رو عکس هم میتونم بگم 

عزیزم‌حس ششمی میتونم ازت سوال بپرسم ؟

2740
من واسه خودمم میفهمم گاهی اوقات حتی میتونم ذهن طرف مقابلم بخونم بعضی وقتا حتی از رو عکس هم میتونم بگ ...

من واسه بقیه بیشتر مواقع اوکی ام ولی برا خودم نه زیاد 

بفرما عزیزم 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
من واسه خودمم میفهمم گاهی اوقات حتی میتونم ذهن طرف مقابلم بخونم بعضی وقتا حتی از رو عکس هم میتونم بگ ...

این ها که میگی پس براساس فا ل میگی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
من واسه بقیه بیشتر مواقع اوکی ام ولی برا خودم نه زیاد  بفرما عزیزم

چه زمانی پیام وزنگ میزنه دقیق؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706