2752
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت نکرده بود بچه ها بیاین تعریف کنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 52 پست

کثافطای دزد بی همه چیز بقران که خدا خودش کاری کرد جلو چشمم بیاد مادرش اون روز و بفهمم همه چیزو .. بیچاره شوهرم نه بهم خیانت کرده بود نه چیزی فقط من چوب حماقت و سادگیمو خوردم .. بدبختو آبروشم جلو دخترعمومو شوهرش بردم ..

چقدرم که هی حرص و جوش خوردم بیچاره بچم دق کرد این چند وقت خدا ازشون نگذره.. 

بدبخت شوهرم تو اون راستا مغازه داره میگفت همه کسبه هی میومدن میپرسیدن چیشده محمد داستان چیه هی باید به مردم جواب پس میدادم از کثافط کاری اونا .. همش تقصیر توعه که از اول نیومدی بهم بگی که کار به اینجاها نکشه .. یه هفته م که با من قهر بود حرف نمیزد تازه تازه داریم رو به راه میشیم 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

حوصله تعریفشو واقعا نداشتم ولی براتون‌گفتم که خدایی نکرده اگه یوقت سر کسی بیاد مثل من سریع خر نشید و گول نخورید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسی رمان نویس خوبی میشی

نتیجه اخلاقی این داستان(هرکی اومدگفت دوست دخترشوهرتونیم زرتی نیاین نی نی سایت براتون نسخه طلاق بپیچن شایدکلاهبردارباشن)😌

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
خب_قسمت بعدیشو چندشنبه میزاری😐

منکه همشو تند تند گذاشتم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا حس میکنم شوهرت میخاسته زهر چشم بگیره اگه نه چرا باید بره دعوا راه بندازه...

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
این مادر و دخترا چقدر هار شدن یکیشون هم زور و بی زور افتادن گردن داداش هجده ساله من انداختنش به جون ...

این کثافطا هم همون دردشون پول و اخاذی بوده وگرنه واسه چی پاشن بیان در خونه من داستان درست کنن واسه شوهرم.. حتما میخواستن بگن پول بده بریم بگیم دروغ گفتیم دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا حس میکنم شوهرت میخاسته زهر چشم بگیره اگه نه چرا باید بره دعوا راه بندازه...

اخه کثافطا یبارم از مغازمون دزدی کرده بودن ولشون کرده بود ایندفعه اینجوری .. خدا میدونه اگه جلوشونو نمیگرفتیم دفعه بعدی چیکار میکردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز خوبه شکر خدا الان خونه روستا هم دوربین داره تو روستا هم خانومای وکیل کار درست داریم

من خیلی خانم وکیل کاردرست دیدم که توروستان اصلا روستایی بودن_دوربینم که الان انقدرهمه جا پیشرفته شده که همه میزارن من روستا دیدم همشون ایفون تصویری توخونه هاشون دیزاین شیک که توشهرنیست دلیل نمیشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
این کثافطا هم همون دردشون پول و اخاذی بوده وگرنه واسه چی پاشن بیان در خونه من داستان درست کنن واسه ش ...

بازم حواست ب شوهرت باشه . وقتی تو یه محل با اون زنه س

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
چجوری راهشون دادی اصلا با چه بهونه ایی اومدن داخل ؟!

تو تاپیک قبلیم همشو گفته بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کثافطا هم همون دردشون پول و اخاذی بوده وگرنه واسه چی پاشن بیان در خونه من داستان درست کنن واسه ش ...

این دختره طی دو ماه آشنایی با داداشم طوری داداشمو تیغ زده بود که نگم برات 

گوشی ،پول توجیبی خرید لباس کادو های گرون قیمت 

مواد غذایی هرروز بیرون بر می‌خوردن این ساده هم پول می‌زده 

بابام می‌گفت من می‌دیدم هرروز این بچه میلیونی پول لازمه 

طی دوماه بالای دویست تومن خرج کرده بود براش 

آخرشم داشتن آبرو ریزی میکردن هر روز در خونه بابام اینا بودن دیگه پول دادن بهشون شرشون کم شد 

این دختره طی دو ماه آشنایی با داداشم طوری داداشمو تیغ زده بود که نگم برات  گوشی ،پول توجیبی خر ...

جدی ؟؟ من واقعا تو زندگیم از این ادما ندیده بودم چقد مردم کثافط و پست شدن خدا ازشون نگذره ایشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی ؟؟ من واقعا تو زندگیم از این ادما ندیده بودم چقد مردم کثافط و پست شدن خدا ازشون نگذره ایشالله&nb ...

ما هم ندیده بودیم فکرش هم نمی‌کردیم که دیدیم اون زمان آشوب و اضطرابی برای خانواده ما ساخته شده بود که نه خواب داشتیم نه خوراک داداشمو شست و شو مغزی داده بودن 

میخواست بره بگیرتش 

به داداشم میگفتن خودکشی کن که خانوادت راضی بشن

2706