2733
2734
عنوان

مهمون خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 46 پست

شاید دلیلی دارن برای دعوت نکردن 

تا دعوت نشدین نرین

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
حالا بنظرتون اگر نامزدم بهم گفت کی میای و... چی بگم؟ چون مادرش اصلا حرفی از رفتن من نزده

بگو دعوت نشدم شاید مادرتون نخون بیان اگه میخواستن اطلاع میدادن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا بنظرتون اگر نامزدم بهم گفت کی میای و... چی بگم؟ چون مادرش اصلا حرفی از رفتن من نزده

بگو دعوتم نکردن کجا برم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
نرو شاید مادرشوهرت بخواد با فامیلش تنها باشه  بعدشم بری اونجا همش باید تو پخت و پز و بشور بساب ...

حالا بنظرتون اگر نامزدم بهم گفت کی میای و... چی بگم؟

چون مادرش اصلا حرفی از رفتن من نزده

و‌مطمینم اگر بهش چیزی بگم که مامانت منو دعوت نکرده میگه من وقتی میام خونتون با دعوتی میام!؟

ناراحت نشی ولی مامانا بعضی وقتا عقلشون از بچه کمتر میشه

اسی مادرتو تورو نمیگم کلی گفتم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

بپیچون بگو دعوتیم جایی یا اصلا نه چرا بپیچونی رک‌و راست بگو

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
حالا بنظرتون اگر نامزدم بهم گفت کی میای و... چی بگم؟ چون مادرش اصلا حرفی از رفتن من نزده و‌مطمینم ...

بگو عزیزم مطمئن نیستم مامانت خوشش بیاد که من بیام خونتون 

شاید فامیلتون از راه دور میاد میخوان صحبت کنن چیزی بگن راحت باشن . نمیخوام مزاحم جمع بشم

بگو عععع مگه منم باید بیاام ؟

بعععد بگو اون موقع مامانم فکر کرده بود مامانت دعوت کرده بود اون حرفا زد🤪

2706