2737
2734
عنوان

سلام خانوما ما سه تا خواهریم و من هم سه تا دختر دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 54 پست

درست میگی آدم دوسداره هم پسرداشته باشه هم دختر.ولی اینجا نباید ازپسر حرف بزنی درسته قورتت میدن اصلا ی سریا درک ندارن

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این قضیه واسه ماهم بود مامانم پسر نداره دوتا دختر داره خواهرم هم دوتا دختر داره من حامله شدم دیگه همه منتظر بودن ببینن بچه‌ی من چیه‌. کل فامیل و دوست و آشنا همه منتظر جنسیت بودن. واسه خودمون خیلی فرقی نمیکرد ولی حرف مردم میکشه آدمو. آخرش فهمیدیم بچه‌م پسره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
جنسیت خاصی رو خواستن یه چیز قلبیه اما به خاطر حرف مردم و حس کمبود و برتری داشتن یه جنسیتی رو بخوای ...

عزیزم کلا فرایند تولید مثل اساسش حرف مردم و خودخواهیه

بچه بیارم دهن مردم بسته بشه زندگیمون گرم بشه تنوع بشه شاد بشیم و.... هیچ دلیل عارفانه و شاعرانه ای نداره

جنسیت بچه هم همینطور یکی خواهر نداشته دلش دختر میخواد یکی برادر نداشته دلش پسر میخواد حس کمبود یعنی همین و اصلا به برتر بودن یا نبودن دختر و پسر ربطی نداره

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2731

چه فرقی داره آخه هردوشون سختی و مسئولیت دارن هردوشون شیرینن و اذیت و آزار هم دارن منم دوتا دختر دارم خدا حفظشون کنه و خوشبخت بشن دیگه به بچه اصلا و ابدا فکر نمیکنم

عزیزم کلا فرایند تولید مثل اساسش حرف مردم و خودخواهیه بچه بیارم دهن مردم بسته بشه زندگیمون گرم بشه ...

والا من و اطرافیان نزدیکم که چنین منطقی نداشتیم و نداریم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
والا من و اطرافیان نزدیکم که چنین منطقی نداشتیم و نداریم

پس منطقتون چی بوده؟

این دنیا پر از رنج و بدبختیه چرا شما خواستین موجودی به این دنیا اضافه کنید وقتی خداوند هم گفته ما انسان رو در رنج آفریدیم و جزئی جدایی ناپذیر از زندگیه؟

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2740

منم سومی رو باردارم و دو تا دختر دارم ، هیجان زده ایم برای جنسیت دختر بشه یه جور باحال و بامزه س ، پسر بشه یه جور جالبه و تنوعه ، البته دومیو واقعا میخواستم دختر شه الان برام مهم نیست فقط هیجان دارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خانم مگه سوپر مارکته که دنبال جور کردن جنس هستین؟؟🙄دارم در مورد بچه حرف میزنیم یه موجود زنده

شما چی رو به چی ربط میدید، دختر داره، دوست داره طعم پسر دار شدن هم بچشه، و فرزند پسر هم داشته باشه، اشکالی داره احیانا ، خواهر من دوتا پسر داره و دلش برای دختر داشتن هم میتپه. نمی‌تونیم با نظرات شخصیمون برای ذهن و قلب دیگران حریم تعیین کنیم.

برات مهم نیست دختر ا لشه و پسر 

عرض کردم دومیو خیلی برام مهم بود دختر باشه ولی اینو واقعا قلبا برام‌ مهم نیست هرچی بشه خوبه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم سومی رو باردارم و دو تا دختر دارم ، هیجان زده ایم برای جنسیت دختر بشه یه جور باحال و بامزه س ، پ ...

عزیزم بچت پسرمیشه 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
عزیزم بچت پسرمیشه 

من بچه ی دومم پسر بود از دست رفت ، حالاتم خیلی شبیهه اونه ولی واقعا خدا از دلم خبر داره که برام فرقی نداره ، دومیو خیلی خوش حال شدم دختر شد و دختر بزرگم خواهر دار شد ولی الان واقعا هرچی خدا بخواد

2706