2733
2734
عنوان

دیدین کسی بخاطر افسردگی همسرش درخواست طلاق بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 21 پست

بله

متاسفانه یکی از زوج های دوست داشتنی که می‌شناختم به این دلیل متاسفانه بعد از بیش از ۱۰ سال زندگی مشترک به دلیل افسردگی خانم به طور توافقی جدا شدند

همسرشون هر کاری از دستشون براومد کوتاهی نکردن. از ایجاد شغل مورد علاقه خانم برای ایشون، سفرهای متنوع و مکرر، چشم پوشی از خواسته های خودشون به عنوان یه مرد جوون و ....

متاسفانه در نهایت بعد از اعلام قطعی نظر خانم مبنی بر عدم تمایل به بچه دار شدن و علاقه همسرشون به داشتن بچه کار به جدایی کشیده شد

هنوز از هم همه از جدایی اون زوج ناراحت هستند

تقصیر خودشه من خیلی اصرار کردم که بجای اینکه بری دکتر بگی دوز قرصات رو بیشتر کنه روزا ورزش کن تحرک د ...

میدونی قرص اعتیاد میارن دیگه نمیتونه ولشون کنه 

اگه میتونی مجبورش کن قرص ترک کنه به جاش بره باشگاه خسته میشه میاد میخوابه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی قرص اعتیاد میارن دیگه نمیتونه ولشون کنه  اگه میتونی مجبورش کن قرص ترک کنه به جاش بره با ...

همکاری نمی کنه 

الان یه کاری هست که باید ده روز پیش می رفت یه اداره ای اما انجام نمیده و پشت گوش میندازه همش

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2731
همکاری نمی کنه  الان یه کاری هست که باید ده روز پیش می رفت یه اداره ای اما انجام نمیده و پشت گ ...

چرا افسردگی گرفت خدایی نکرده عزیز پی از دست داده ؟ یا چی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چرا افسردگی گرفت خدایی نکرده عزیز پی از دست داده ؟ یا چی 

به طور کلی خلق پایینی داره یه مشکلاتی هم داریم که باید حل بشه اما ایشون بجای تلاش تسلیم شده 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
به طور کلی خلق پایینی داره یه مشکلاتی هم داریم که باید حل بشه اما ایشون بجای تلاش تسلیم شده 

چه حیف انشالله حالش رو به راه شه