2733
2739
یعنی یکی و دعوت کنی و دعوتت نکنه باز دعوتش میکنی؟  یا ب یکی هدیه بدین اون بتون نده باز بش میدی ...

اره من یه دوست دارم چند ساله اینطوریه من میکنم اون نمیکنه 

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
پرو شدن و پر توقع شدن طرف و چکار کنیم

کتاب روانشناسی رشد و توصعه فردی را تهیه کنی بخونی عزیز کلی کار کشایی تو ذهنت باز میشذ.جواب پرو  ببین لطف دائم میشد حق مسلم.به هیچ کس کمک نکن‌ یا ترحم نکن.وگاهی برای حال دلت باید کم محلی یا ترک کنی یا کوچ کنید فقط بفکر حال دلت باش.و انتخابت

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت جواب خودت دادی شعار میدن☺

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

عزیزم تو وقتی خوبی کن که از ته دلت دوست داشته باشی اونکارو انجام بدی نه اینکه به زور انجام بدی. و لذت ببری از خوبی کردن اینطوری اگه جوابی هم ندیدی ناراحت نمیشی. و اصلا به پرو شدن طرف فک نمیکنی‌، فقط وقتایی که خودت از ته دلت دوستداری کاری برا کسی انجام بدی اینکارو بکن

2731

چون حرف زدن اسونه عمل کردن سخته

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
توقع نداشته باش یه شعار تقریبا غیرقابل اجراست  خانواده و فامیل و دوست و همسر ومادر ووو بودن شر ...

وقتی کسی و دعوت میکنم انتظار دارم اونم دعوت کنه

یا هدیه بدم انتظار دارم اونم بده

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
راستش خوبی کردنم ادامه داره ولی آدم هاش عوض شدن بعضیا سو استفاده میکنن

مثلا چه خوبی 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
پرو شدن و پر توقع شدن طرف و چکار کنیم

اگر متوجه حرفم درست نشدی.جوری دیگه بگم تو امضاء ام هم دقت کن ...انسان هر بدی یا خوبی از طرف مقابل میگیرد از خودش هست.یا مهر طلب هستیم یا زخم زبون داریم متوجه خودمون نیستیم یا بی توجه هستیم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
اره من یه دوست دارم چند ساله اینطوریه من میکنم اون نمیکنه 

دلیل ی داره؟ 

کتاب روانشناسی رشد و توصعه فردی را تهیه کنی بخونی عزیز کلی کار کشایی تو ذهنت باز میشذ.جواب پرو   ...

اخرش خوبی کنیم یا ن

عزیزم تو وقتی خوبی کن که از ته دلت دوست داشته باشی اونکارو انجام بدی نه اینکه به زور انجام بدی. و لذ ...

این جوری هم طرف پرو شده

همه ادمی توقع داره امایکجاخوندم خدانگاه میکنه ببینه بابنده هاش چطوررفتارمیکنی همونجورباهات رفتارمیکنه من اینوگذاشته سرلوح کارم وبه  طوری زندگی کنم اگریکروزفیلم زندگیمو گذاشتن برای مردم ازرفتاری کردم خجالت نکشم اگراشتباهیم کردم حتمادفاع ودلیلی داشته باشم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اخرش خوبی کنیم یا ن

خوبی کردن این نیست که چیزی بدهی  بهش تا خواهش یا اصرار نکند بهش نده .خوبی یعنی حسادت و بی احترامی نکنی... خوشرو باشی با لبخند .اگر چیزی دادی بهش در راه خدا بهش بدی نه در عوض خوبی کردن بهت 

همه ادمی توقع داره امایکجاخوندم خدانگاه میکنه ببینه بابنده هاش چطوررفتارمیکنی همونجورباهات رفتارمیکن ...

والا من بیست سال خوبی بی توقع کردم جز سو استفاده و پرورشدن اطرافیان و اینکه ساده و احمق فرضم کنن نتیجه ای ندیدم ن از خدا ن از بنده