2752
2734
عنوان

کنکوریااا بیاین ی سوال دارم ازتون ،یا کسایی که قبول شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 28 پست
برا کنکور تیر؟  الان کنکور زدنو مرور شروع کن دو روز تو هفته پنج شنبه جمعه اختصاص بده به مباحثی ...

اره تیر،اردبهشت که اصلا نه 

میگی درصد موفقیتم تو این مباحث بالاس؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم تدریس جامع کی؟  اصلا نشنیدم این عنوان و  از کجا ببینم؟ آخه ی درس نیست که فقط

بزن قبولی کنکور در 3 ماه.............البته ایشون خودش 4 ماهه جمع کرده ولی گفته ک تو 3 ماه هم میشه

فیلم تدریس جامع کی؟  اصلا نشنیدم این عنوان و  از کجا ببینم؟ آخه ی درس نیست که فقط

استاد خاصی مدنظرم نیست. دوست من پارسال کنکور داد هفته اخر چند مبحث رو بلد نبود، از صبح تا شب تست میزد و فیلم میدید و تمرین میکرد و دامپزشکی تهران در اومد

منظورم از جامع اینه که برو فیلمایی رو ببین که کل مبحث رو یک جا توضیح میدن، و یا فیلمایی که سوالات مهم و پر تکرار هر سال رو مرور وار حل میکنن ببین

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731

شنیدم سایت آلا و تلویزیون ریاضی خوبن دوستمم تعریف میکرد ازشون

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
اره تیر ،ولی واقعا میگی؟ حد خیلی تعداد تستاش زیاده  هر جور حساب میکنم نمیشه  مشتق هم هم ...

تدریس کرمی فینیتو رو ببین هر کدومو تو یک یا دو جلسه جمع کرده خودش هم میگ چیکار کنی

تدریس کرمی فینیتو رو ببین هر کدومو تو یک یا دو جلسه جمع کرده خودش هم میگ چیکار کنی

دوره کاموا ملاک پور شنیدی ؟ اون چطوره ؟

میگن اونو ببین

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ار حذفیات داشته.......کسی هم ک تو تایم نرمال میخونه رو 100 درصد مباحث مسلط نیس اینو حتی دبیر کنکور ه ...

عزیزم من زیست 12 دو فصل اخرم مونده و فیزیک هم موج و اتمی هسته ایم مونده

چیکار کنم به نظرت تو این یه هفته اونارو بخونم یا قبلیارو جمع ببندم تموم. شه

ترسم بابت اینه اخه از کجا معلوم اون چیزایی که من حذف نکردمو حتما بتونم درست بزنم شاید سخت دادن

دوره کاموا ملاک پور شنیدی ؟ اون چطوره ؟ میگن اونو ببین

ن ندیدم ی سال با ملاک پور خوندم جز دبیرای خوبه اما باهاش نتونستم ارتباط بگیرم......در کل کرمی الان بیشترین رضایتو داره

عزیزم من زیست 12 دو فصل اخرم مونده و فیزیک هم موج و اتمی هسته ایم مونده چیکار کنم به نظرت تو این یه ...

زیست ک بیشتر مرور کن اون دو فصل هم تونستی کنارش بخون چون زیست ترکیبیه حتی شده در حد ی نگاه

فیزیک هم دوره کن این دو فصل هم تقریبا اسونن و تستاشو میشه زد ولی مثلا فشار سخته و وقت گیر ازش هم سئوال کمتر میاد پس رو این زیاد وقت نزار بجاش موج و اتم هسته ای و بخون مخصوصا اتم هسته ای

ریاضیو کلا جمع کردی؟

در کل تمرکز و تایم بیشترت رو مرور باشه یه تایم محدود رو پیش روی

@کنکوریی     سلام میشه نظر بدی شمام

برای کنکور اردیبهشت نه مشاور من خیلی مخالف مبحث جدید خوندنه حالا تو هر درسی

میگه هم زود فراموش میشه

هم باعث میشه اونایی که بلد بودیو یادت بره

الان برای کنکور اردیبهشت هرچقد برا ریاضی خوندی سعی کن تسلط روش پیدا کنی

اما برای کنکور تیر بین امتحانای نهایی و قبلشون میشه وقت گذاشت و مطلب جدید خوند

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
برای کنکور اردیبهشت نه مشاور من خیلی مخالف مبحث جدید خوندنه حالا تو هر درسی میگه هم زود فراموش میشه ...

ممنون ♥️

هدفم کنکور اردیبهشت نیس من آخه 

تو الان تورق سریع داری برای اردیبهشت ؟ یا همچنان پیشروی ؟

ممنون ♥️ هدفم کنکور اردیبهشت نیس من آخه  تو الان تورق سریع داری برای اردیبهشت ؟ یا همچنان پیش ...

خواهش میکنم

از شنبه تورق سریع

خب برای تیر بخون وقت هست

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕