2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اگه عاشق همدیگه بودن به این رلحتیا اوکی نمیشدن بعد از جدایی😭

نمیدونم درونشون چی بود ولی با کلی سختی و خواستن بهم رسیدن ولی نتونستن نگهش دارن 

گاهی عشق دور بمونه قشنگتره 

واقعا گاهی تفاهم نیست 

اون عشق پ علاقه هم نمیتونه مشکلات و حل کن

2731
ایا بعدش تونستن خوشبخت بشن؟ با یکی دیگه

آره خداروشکر عالی شده زندگیاشون یکیش با یه مردی ازدواج کرد که از قبل عاشقش بود ولی این رفت با اونی که خودش دوستش داشت ازدواج کرد بعد طلاق اومد دوباره خواستگاریش الان دو تا بچه دارن رفتن مقیم یه کشور دیگه شدن زندگی الانش هزار برابر بهتر از اون موقع اس که با اون یکی بود تو عقد.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
 اهان پس عاشق بود گفتی الان جدا شده؟ پشره چی ؟ پسره عاشقش نبود؟

در مراحل طلاقن

چرا پسره ام دوستش داشت 

ولی کلا آدم نیستن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
 بابا مگه نمیگی تازه ده روز هست؟ وای مگه پسره چیکار کرد

چرا ده روز فقط عقد بودن 

میگم اصلا درست تربیت نشده این پسره ..زنگ زده بود هر چی از دهنش دراومده بود به مادرزنش گفته بود

2738
نمیدونم درونشون چی بود ولی با کلی سختی و خواستن بهم رسیدن ولی نتونستن نگهش دارن  گاهی عشق دور ...

جمله ات خیلی جالب بود گفتی گاهی عشق دور بمونه بهتره اما با زجرش چه میشه کرد؟😭 وقتی ببینی بعد تو رفته با یکی دیگه

وای مگه میش به این سرفت طلاق گرفت؟ ـاحتمالا دختره مهریه اشم میخاد اره؟

دیگه دارن طلاق میگیرن 

نه میگن حاضریم با دستمون یه چیزی به پسره هم بدیم فقط طلاق بده