2733
2739

خب چ ایرادی داره واسه هردو بخره؟؟

مگ با هردوشون نسبت نداره؟

برای یکی همسره..برای یکی برادره..

چ ایرادی داره ک هروق برا خانمش خرید برا خاهرشم بخره و همینطور هروق برا خاهرش خرید برا خانمشم بخره..؟

اینجوری ب هردوشون چیزی ب اسم مساوات رو یاد میده..

و چقدر زننده است یک نفر از اینکه همسرش حامی و پشتیبان خانواده‌شه حسادت کنه و مانعش باشه!

یک زن(مرد) نجیب همسرش رو برای کمک حال و به فکر خانواده بودن ترغیب می‌کنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه بیشعور البته ببخشید میگم😐😐

من خودم هم‌خواهر شوهر هستم هم خواهر شوهر دارم خواهر شوهرام وقتی شوهرم بخواد یه چیزی برام بخره میگن بهترینش رو بخر براش 

خودمم وقتی داداشم بخواد برا زنش‌خرید کنه آنقدر خوشحال می‌شم که حد نداره تازه بعضی وقتا خودم میگم براش بخره

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2731

بنظرم خوبه که به خواهر ۱۷ ساله محبت بشه اینطوری دلش همیشه به برادرش گرمه ولی جنس محبتها حتی هدیه ها باید متفاوت بشه

حالت دوستانه بشه نه رقابتی

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
2740
چقدر پررو

خیلی این دختر رو مخه 

فک کن گفت دایی پیرهنت چ قشنگه بمن میاد چون سفیدم بدش به من 

شوهرمم داد بهش . هر چی ببینه میخاد 

مادرشم میگه دایی هات عین پدرتن هستن وظیفشونه خرج کنن برات تو تک دختری!!

خب چ ایرادی داره واسه هردو بخره؟؟ مگ با هردوشون نسبت نداره؟ برای یکی همسره..برای یکی برادره.. چ ا ...

مساوات؟؟

عزیزم یعنی چی؟؟؟ رابطه زن و شوهری با خواهر برادری یکیه؟؟؟

کاری به مناسبتا ندارم داداش خودم مناسبتا کادو میخره برام ولی اینکه بیام بگم هر وقت واسه همسررت خرید باییید واسه منم بخری خیلی رفتار بد و غیر قابل تحملیه این و باید بفهمیم که اون  داداش من خودش زندگی جدا تشکیل داده

شعار ندید  شما فک کنم ازون خاهرشوهرایی

شعاری در کار نیست!

با چنین آدم‌هایی روبرو شدم و تباهی شون رو دیدم با انبوهی از ثروت چه تنگ‌نظری‌هایی بابت یک هدیه کوچیک گرفتن دارن، حتی بابت یک تلفن و جویای حال اعضای خانواده شدن هم حرص می‌خوردند و فکر می‌کنند این که شوهرشون شده از زیر بته سبز شده و جزو اموال شخصی شونه! 

و چقدر زننده است یک نفر از اینکه همسرش حامی و پشتیبان خانواده‌شه حسادت کنه و مانعش باشه! یک زن(مرد) ...

حامی و پشتیبان فرق داره عزیزم یکی نکنیم

کادو خریدن واسه خواهر اونم به زور چون ممکنه حسودی کنه و دعوا راه بندازه شد حمایت؟؟

من به ایم میگن عقده میخوام بدونم دختر خالم راضی میشه شوهرش واسه خواهرش هر رو کادو بخره؟؟

چه بیشعور البته ببخشید میگم😐😐 من خودم هم‌خواهر شوهر هستم هم خواهر شوهر دارم خواهر شوهرام وقتی شوه ...

به خدا منم همینم اصلا دلم نمیاد ذره ای باعث شم که بین داداش و زنداداشم ناراحتی باشه.

بنظرم خوبه که به خواهر ۱۷ ساله محبت بشه اینطوری دلش همیشه به برادرش گرمه ولی جنس محبتها حتی هدیه ها ...

خب الان داداش من به من محبت میکنه ولی تو چارچوپ من یکی اصلا راضی نمیشیم وقتی واسه زنداداشم یچی میخره حس اینو داشته باشه که نکنه خواهرم حسودی کنه  و واسه منم بخره 

به خدا منم همینم اصلا دلم نمیاد ذره ای باعث شم که بین داداش و زنداداشم ناراحتی باشه.

همین خوبه نه اینکه مثل دختر خالت 😑😑

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706