2733
2734
عنوان

واااب شوهرم نمیدونم دی وز برا کدوم ج...کیک وابمیوه خریده بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 68 پست
خوب عزیزم نمیشه اینجا مجازی قضاوت کرد شاید اصلا شما وسواس گرفتی و هیچ خبری نباشه ، خیلیا که به شوهرا ...

ن وسواس نگرفتم شماره دیگشو دارم 🥺😭من کاری ازم برنمیاد واقعا نمیتونم بزور درستش کنن 

این بدبخت که ریز به ریز رفتوآمدش و هرجاش کف دستته دیگه چته🤣 بعدم ایقد پیگیر نباش اگر میخوای زندگی ...

فک کن اینهمه برنامه باشه ولی توی روبیکا قرار بذاری🤣

رووووبیکااااااا

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرامن میگم سوا از اینکه به کسی چیزی نمیخره غلط میکنه باهاشونم دوست میشه دخترا عاشق چشم ابروشون نیستن که.  خانم داره و خودشم تو راهی اه لعنت بر خیانتکار 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چندتا ازینا بزارم به نظرت؟؟؟😐😐😐😐😐؟

تا بینهایت

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2731
چرا اینجوری میگس چرا ناحق قضاوت میکنی من بابقیه کاراش شدیدا مشکل دلرم تاپیکامو ببینی میفهمی ولی کاری ...

خو اگه شرایط اینطوریه مجبوری خودتو بزنی به اون راه پس اینقد چکش نکن پس واسه ۴۰ تومن نشین فکر و خیال نکن چجوری مجبور شدی اونا رو نادیده بگیری پس اینم نادیده بگیر 

وا میگم خسیس نیس براما برا کس دیگه خرج نمیونه وگرنه برا منو دخترم همه چی میخره

بازم توجیه نمیکنه بچه دار شدن در این شرایطی که این همه استرس تحمل می‌کنی برای خیانتاش برای چک کردنش برای پول خرج کردنش 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
خوب با این همه چک کردن معلومه شوهرش دم در میاره فک میکنه کسیه ، اگه میدونه مشکل اخلاقی شوهرش داره یا ...

شوهرش اصلا نمیدونه که اسی از خط دومش خبر داره و گوشی دومش

کنترل گری خوب نیست 

دقیقا 

مگه ادم بیکاره 

ولی مرد هم بابد آقا باشه که خیال همسرش راحت باشه ازش 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤