2733
2734
عنوان

واقعا قشنگ ترین دختر نچرالی که تاحالا دیدم بعضیا خیلی خوش شانسن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2974 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الآن یه چی میگم نریزید سرم هااا ولی بینی و لبش انگار دستکاری شده، حالا نه جراحی هاااا چمیدونم با این چسب بینی و تزریق ژل و... اینا

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731
کاشکی من با زیبایی هام امتحان میشدم.باورت میشه بخاطر این قضیه خودکشی کردم؟پس فکر نکن زندگی ب ما آسون ...

واه خودکشی چرا وقتی آرایش هست؟! الآن همون مرلین مونروی پروفایت موهاشو رنگ کرده اصلا رنگ موهاش اینطوری نبود

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
همه با عمل خوشگل نمیشن بعد چند جامو عمل کنم

نه بابا عمل چیه دکتر خوب پیدا کن ژل و بوتاکس تزریق کن .یه لحظه صبر کن الان یه عکس از لب برات میزارن ببین همین لب رو میشه چقدر تغییر داد الان مدل چشم رو هم حتی تغییر میدن

میخوام بگم ولی گشادم میاد.. بینی ات بزرگه عمل کن فک ات هم یوگا کار کن درجا میاد بیرون در عرض 1 ماه ...

واقعا یوگا جواب میده؟ من شنیدم میگن پوست شل میشه . لیفت شقیقه هم خیلی تاثیر داره به نظرم

هم اسمه آریانا گرنده   
عزیزم کسی که انقد زیباس و ب واسطه همین زیبایی معروف و پولدار میشه و بهترین موقعیت ها واسش پیش میاد خ ...

نه.من یه دختر خیلی  خیلی خوشکل وقد بلند وزیبا وخوش تیپ میشناسم.البته با یه پسرپولدار تک فرزندازدواج کرد.چه فایده شوهرش بهش خیانت کرد.طلاق گرفتم. الان مشکل اعصاب پیدا کرده. دارو میخوره...

پارسا پسرمامان😍
2740
واقعا یوگا جواب میده؟ من شنیدم میگن پوست شل میشه . لیفت شقیقه هم خیلی تاثیر داره به نظرم

واقعا میده..

من البته ترکیه ای شو یوتیوب میدیدم جواب داده بود ..فقط باید اول غبغب داری اونو اب کنی

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
واه خودکشی چرا وقتی آرایش هست؟! الآن همون مرلین مونروی پروفایت موهاشو رنگ کرده اصلا رنگ موهاش اینطور ...

وای مرلین مونرو زیبا ترینه . واقعا زیبا تر ازش ندیدم  . ولی خب ایشونم میگن خودکشی کرده . فک نکنم زیاد ادم خوشبختی بوده

هم اسمه آریانا گرنده   
وای مرلین مونرو زیبا ترینه . واقعا زیبا تر ازش ندیدم    . ولی خب ایشونم میگن خودکشی کرده . ...

اون که آره ولی زیباییش هم طبیعی نبوده. بعصی‌ها هم میگن به خاطر اینکه آبروی رییس جمهور آمریکا نره با صحنه‌سازی به قتل رسیده

واه خودکشی چرا وقتی آرایش هست؟! الآن همون مرلین مونروی پروفایت موهاشو رنگ کرده اصلا رنگ موهاش اینطور ...

راستی چشماش هم لنز بوده😵‍💫

2706