2737
2734

بی وجدان شدن یه سری ها  حق خورده شده تو این مملکت  رو از بقیه میخوان طلب کنن

بیخیال شو میدونم خیییییلی حرص می‌خورید ولی سلامتی روح و روانتون با ارزش تره  

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
پول پرداخت نکرده هزینه رو باید نقدی پرداخت میکرد که شوهرم تا بش گفت مابه تفاوت بدید سریع دادو بیداد ...

چقدر زورم اومد وای 

شوهرت باید نمیزاشته بره 

این حور ادمه حیونن زیاده 

یه فیلم دیدم زنه همین کارو کرده بود مرده پیادش نکرد بردش سمت کلانتری زنه به گوه خوردن افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هیچ هزینه ای پرداخت نکرده. پول باید نقدی میداد که تا شوهرم گفته مابه تفاوت بده میگه اصلا زنه روا ...

شوهرت باید پیاده میشد جلوش و میگرفت چجور کرایه نگرفته ولش کرده پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه بگو الکی وقت شو تلف نکنه اونم به خدا واگذار کنه و کارش و ادامه بده

درخواست دوستی رد میکنم 
2728
شوهرت باید پیاده میشد جلوش و میگرفت چجور کرایه نگرفته ولش کرده پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه بگو الکی وقت ...

کارمندبانکه دم بانک پیادش کرده به نظرت چکار کنه.  البته میگه اصلا چهره خانومه رو ندیدم و ببینم نمیشناسم

2740
کارمندبانکه دم بانک پیادش کرده به نظرت چکار کنه.  البته میگه اصلا چهره خانومه رو ندیدم و ببینم ...

بره جلو بانک زنگ بزنه بگه کرایه منو بیار اگه کارمند از فامیلی زنه میتونه از بانک پیداش کنه بگه کرایه منو بده مگه میشه طرف پول نده بره 

درخواست دوستی رد میکنم 
الان شوهرم به شدت عصبانیه هیچ سفری هم به جز اون نرفته و میگه نمیرم.  میخواد بره دفتر اسنپ مرکز ...

اخه اسنپ بدردنمی خوره....بهتره به فکرشغل دیگه ای باشه...همش خرج ماشین وبنزین.وحق کمیسیون اسنپ....

الان شوهرم به شدت عصبانیه هیچ سفری هم به جز اون نرفته و میگه نمیرم.  میخواد بره دفتر اسنپ مرکز ...

باید به پشتیبانی اسنپ تو همون برنامه رانندگان پیام بده سریع پیگیری میکنن نیاری نیست بره که 

اگه خورشم نتونست این ماشینایی هستن که کنار خیابون اسنپ نصب میکنن از اونا کمک بگیره

الان به نظرت چکار کنه.  شوهر من یه ادم بی زبونه. چطوری زنه رو میکشوند میبرد کلانتری

الان هیچی

مجدد تیکت بزاره که دوتا مقصد رفته.

و اینکه نباید میبردن جای دوم و حتما از مسافر بخوان مقصد دوم بزنن بعد برن.

الانم جای اعصاب خوردی بپذیرن که ممکنه از این اتفاقات رخ بده و واسه همه پیش میاد.

و برن سرکار

اصلا قبول دار نمیشد که مقصد اشتباه زده حتی شوهرم گوشیو گرفته جلو چشاش گفت ببینید کجا زدید مقصد. اون ...

چرا بعضی کارمند های بانک د..... وگدا گشنه تشریف دازن 

یعنی پول اصطلاک و بنزین و لنت و.... اصلا نمیصرفه اسنپ  فقط برای خود شرکت خوبه که میگن روزی شیش میلیارد درامد داره