2733
2734
عزیزم درباره منم میگی

عزیز دلم بخدا حسی که گرفتم رو گفتم

حس ششم نیستم⁦❤️⁩⁦❤️⁩ ولی حس کردم خیلی مهربونید

مادر مهربونی دارید😐 همینطوری اومد تو ذهنمااا

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
به زمان نیاز داره نگاهش بهته فقط اسیب روحیش زیاده حسش کمتره

@sahereshab   سلام عزیرم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس مسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا منظورش همونی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من با چه کسی و با چه مشخصات ظاهری ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای ایندت رشد و موفقیت خیلی بزرگی میبینم این مشکلاتی که الان سرراهتن بهت رشدت و استقلال میده پی ...

عززیزم در مورد من چی حس میکنی ؟

امسال چه رشته ای قبول میشم و کی و با چه شخصی ازدواج میکنم؟؟

2731
عزیز دلم بخدا حسی که گرفتم رو گفتم حس ششم نیستم⁦❤️⁩⁦❤️⁩ ولی حس کردم خیلی مهربونید مادر مهربونی دار ...

سلام عزیرم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس مسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا منظورش همونی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من با چه کسی و با چه مشخصات ظاهری ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

عزیز دلم بخدا حسی که گرفتم رو گفتم حس ششم نیستم⁦❤️⁩⁦❤️⁩ ولی حس کردم خیلی مهربونید مادر مهربونی دار ...

افرین😍😍😍

۱سوال دارم هرچی حست گفت بهم بگو آره یا نه،همین

S💫M
اممم استاد قرانم نباشه؟؟ نمیدونم واقعا خیر باشه 

چزی برا شغلش حس نکردم 

شخص محترمی میاد ازنظرم

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
2706