2733
2739
والا زرنگی که الان به این نتیجه رسیدی 

واقعا خیلی برام سواله 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه قراره منم درامد داشتع باشم چرا ازدواج کنم

بحث درآمد تنها نیس 

بحث جایگاه زن هست بحث ارزش زن 

ما زنها خودمون برای خودمون ارزش قایل میشیم 

وقتی سرت شلوغ باشه کمتر به کارای مرد فکرمیکنی کمتر غر میزنی گیر میدی جای خوب مدرسه خوب برای بچه هات می‌بری 

میتونی تو‌زندگیت تاثیر گذار باشی 

ممکنه مرد نتونه زندگی رو تنها بچرخونه من شوهرم از صبح می‌ره تاشب 

بازم کم میاریم شبم میاد خسته کوفته میخابع 

بیشتر دعواهای ما از همین ندیدن ها کم گذاشتن ها بود 

اما تصمیم گرفتم بجای این کار 

عمرم رو تلف نکنم 

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 
2731
شما خودت رفتی ؟یعنی کلاس حضوری و اینا ندارن؟!

ن من نرفتم ولی دیدم کسایی ک بزرگسال میخونن اصلا درمورد کلاس صحبت نکردن بیشتر حوا محور امتحان و ازمونه 

ولی فکر کنم کلاس ام دارم اما تدریس جز ب جز نیس مثل مدرسه احتمالا توضیحات کلی میدن

من چقد به این تاپیک و یکی که به همانگیزه بدیم احتیاج داشتم . راستش الان بیس سالمه نه درس خوندم نه کا ...

من الان سی وسه سالمه 

ده سال پیش درسم‌رو‌رهاکردم ازدواج کرده بودم 

بچه دارشدم 

اما به خودم اومدم دیدم الکی تلف کردم 

چجوری باید ثبت نام کرد

مدرسه بزرگسالان منطقتون میپرسی ثبت نامش کیه اخه یه مهلت خاصی داره بعد سر تایمش میری ثبت نام میکنی و هزینشو میدی اگه بخوای کلاساش شرکت کنی بیشتر میشه دی و یا خرداد هم میری سر جلسه امتحان یکی میشناسم رفته بود مدیر گفت اگه سوالای سالای قبلو بخونی اوکیه خلاصه سخت نگیرید 

من الان سی وسه سالمه  ده سال پیش درسم‌رو‌رهاکردم ازدواج کرده بودم  بچه دارشدم  اما ...

باز خوبه شما دوره سختیو طی کردی الان همه تلاشو تمرکزتو بزار برا راه اندازی یه شغل . من میترسم شروع کنم بعد یدفه اون وسط باردار هم بشم .و‌ دوس ندارم نصف و نیمه رها کنم کارامو بنظرت من اگه بچع دار شم و سخت تلاش کنم میتونم هم بچه داری کنم هم درس بخونم؟!

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
2740
می‌خوام برم باشگاه ازکجابفهمم مربیه ماهره یاباشگاش خوبه و نتیجه میگیرم ازامرینها

خب از دوستات واسناها واینا بپرس ببین کجا خوبه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
ب شدت موافقم وقتی ب خودم میرسم وقت خالی ندارم بخوام ب چرندیات فکر کنم یا بخوام پیگیر شوهر باشم  ...

واقعا همینطوره وقتی بیکاریم خونواده شوهر مدام‌ توقع دارن 

من دوستان جدید باسواد پیدا کردم 

رفتارم فرق کرده با همسرم 

قبلنا همش زنگ پیام که توجه کن محبت کن 

الان روزا که نیس درس 

شباهم کنار خودش بابچع تا بخابن

من الان سی وسه سالمه  ده سال پیش درسم‌رو‌رهاکردم ازدواج کرده بودم  بچه دارشدم  اما ...

دقیقا شرایط منو دارید من درسم عالی بود قصد تعریف ندارم حسم افسوسه معدل۱۹ تو پیش ریاضی الان حتی معلم ابتداییم نشدم همش افسوس میخورم کاش مدرک داشتم میتونستم ازمون استخدامی شرکت کنم دو ترم رفتم دانشگاه شهریه نداشتم ول کردم

باز خوبه شما دوره سختیو طی کردی الان همه تلاشو تمرکزتو بزار برا راه اندازی یه شغل . من میترسم شروع ک ...

چندسال باید بخونی که درستو تموم‌کنی ؟, منظورم لیسانس 

و چندسالته 

بچه  کلا نداری ؟

اگه قراره منم درامد داشتع باشم چرا ازدواج کنم

یه هنریه کاربلدباش انجام نده  اگرروزی لازم شدبتونی گلیم خودتوازاب بکشی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
واقعا همینطوره وقتی بیکاریم خونواده شوهر مدام‌ توقع دارن  من دوستان جدید باسواد پیدا کردم  ...

ارع دقیقا 

بعد کلا مردا ی جورین ک دوس ندارن خیلی پیگیر باشی هی زنگ بزنی پیام بدی 

وقتی بهشون اهمیت ندی خودشون میان سمتت 

ب حز اون فعال ام باشی حال خودتم خوبه

دقیقا شرایط منو دارید من درسم عالی بود قصد تعریف ندارم حسم افسوسه معدل۱۹ تو پیش ریاضی الان حتی معلم ...

برو‌ادامه بده 

هرجور میتونین بچه ها بلند شین 

بخدا اشتباهه تمام‌ عمرمون‌رو بذاریم پای بچه شوهر زندگی 

ما خودمون چی 

ده سال دیگه که صورتم چروک بسته آیا پول دارم به خودم برسم زیباترشم زندگیم رو روشن کنم 

شوهرم عاشقم باشه 

الان دیگه دوره فرق کرده مردامون ظاهربین شدن بیشتر ،

زنهاهمه تو جامعه آن