2737
2739
نمیدونم ولی خیلی راحت میشی

خداکنه نمی دونی الان چقدر شرایط برام سخته چقدر همه چیز پیچیده است اون چند سال بنظرت زود یا دیر کمتر از ۱۰ سال یا بیشتر از ۱۰ سال

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اون چیزی که میگی حل میشه دیدی پرسیدم شوهرت حساسه چون چیزی حس کردم .....تو کمکش کن میتونه برگرده به ز ...

ادم خوبی اما دورش ادم بد زیاد خودشم خیلی سست عنصر از لحاظ مالی خیلی توی فشارم همه زندگیم ۴۰ گرم طلا بود واسه کار ۵۰ تومان فروختش الان این همه ضرر وهیچ پس اندازی نیست خیییلی غضه می خوره خیلی فکر می کنه واین باعث می شه بیشتر به سمت اون بره من از اینکه این حوری گرفتار شده ناراحتم حاضرم همه چیز ببازم ولی شوهرم دوباره پاک وسلامت بشه

ادم خوبی اما دورش ادم بد زیاد خودشم خیلی سست عنصر از لحاظ مالی خیلی توی فشارم همه زندگیم ۴۰ گرم طلا ...

عزمزم دوتا راه داری یا تو کمک کنی حل بشه یا بکشی کنار جدا بشی اگه دوسش داری پیش یه روانشناس ببر ببر دکتر بهش برس خودتم کار کن از ریشه حل کن

سعی کن اول ببریش پیش یه روانشناس بعد خودت باهاش بهتر باش و حل کن اون چیز رو حل میشه 

اهل روانشناس نیست خیلی صحبت کردم منطقش اینکه من گرفتار شدم هیچ وقت نمی شه که پاک بشم من همه ارزوم اینکه تا جوان هست خودش تجات بده همش ۲۹ سالشه 

اهل روانشناس نیست خیلی صحبت کردم منطقش اینکه من گرفتار شدم هیچ وقت نمی شه که پاک بشم من همه ارزوم ای ...

خب عیبی نداره شاید آگاهی لازم رو نداره فداتشم تو خودت با روانشناس صحبت کن حتما راهی بهت میگه یا بهت میگه چطور راضیش کنی ببریش

2706