2733
2739
عنوان

خانومانه رفتار کن یعنی چی؟؟🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 87 پست
باش،،،،، خب یعنی، سنگین بودن،،،، بلند نخندیدن و به جای اون تبسم یا لبخند ملایم، یه جاهایی توی کارای ...

فقط اونی ک گفتی صدا رو نازک نکردن😂😂

واقعا بدتون میاد؟😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
فقط اونی ک گفتی صدا رو نازک نکردن😂😂 واقعا بدتون میاد؟😂

اونی هم که خوشش میاد،، باید خود صدا نازک باشه، نه اینکه نازکش کرد، اگه یه نفر به گوش اون پسره برسونه که این دختر صداش مثل غوله ولی جلوی شما صداش رو نازک میکنه که آبروی اون دختر میره😐

آقا هستم🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونی هم که خوشش میاد،، باید خود صدا نازک باشه، نه اینکه نازکش کرد، اگه یه نفر به گوش اون پسره برسونه ...

😂

ن اینایی ک مثلا برا ناز کردن صداشونو نازک میکنن صداشونم ک کلفت نیس😐

لابد میزنین تو دهنش😂💔

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
😂 ن اینایی ک مثلا برا ناز کردن صداشونو نازک میکنن صداشونم ک کلفت نیس😐 لابد میزنین تو دهنش😂💔

نه بابا کدوم تو دهنی🤦🏻‍♂️بستگی داره،، ممکنه اون بیچاره هم از پسره خوشش اومده باشه و ناخودآگاه صداش نازک بشه، یا اینکه خیلی آفرودیت بالایی داشته باشه، که بازم دست خودش نیست و ذاتاً صداش نازکه

آقا هستم🙂
2742
 نه بابا کدوم تو دهنی🤦🏻‍♂️بستگی داره،، ممکنه اون بیچاره هم از پسره خوشش اومده باشه و ناخو ...

ناخداگاهی درکار نیس برادر من از قصد این کارو میکنن😂

نمیدونم چرا من اصن ازین کار خوشم نمیاد😂🤢

ناخداگاهی درکار نیس برادر من از قصد این کارو میکنن😂 نمیدونم چرا من اصن ازین کار خوشم نمیاد😂🤢

کسایی که آفرودیت هستن(زن عشوه گر) وقتی با یه نامحرم صحبت میکنن، اصلا دست خودشون نیست و صداشون نازک میشه، در حالی که دوستاش ممکنه بهش مشکوک بشن که چرا واسه پسرا صداتو نازک میکنی ولی نمیدونن دست خودش نیست بیچاره

آقا هستم🙂
2740
مگ اینکه طرف کی باشه

اره خب برا هرکی نمیشه🤦‍♀️

کسایی که آفرودیت هستن(زن عشوه گر) وقتی با یه نامحرم صحبت میکنن، اصلا دست خودشون نیست و صداشون نازک م ...

اینم مریضیه؟😐

شاید بنده خدا دلش مثه نوشابه س برا همه کف میکنه 

ببخشید،، بد خوندم مطلب رو، احساس کردم نوشتید که من هم صدام رو نازک میکنم تا پسر ها.... 

🔪

خواهش میکنم الان زن عشوه گرم تیکه انداختی😂

فقط شوهر 😛

چقد سنگین بود 😂

الان من شوهر ندارم برا کدوم بشر صدامو نازک کنم 😂💔

2706