2733
2764

بامامانم بیرون بودم نذاشت😒😒 گفت چقدر شما نازی لبخند زدم گفتم مرسیی☺️☺️ بعد گفت خدای من چشاشو دستمو گذاشتم رو لبم خندیدم😂😂 عشوه اومدم مثلا😂 اونم دستشو گذاشت مثل من گفتم ادای منو درمیاری کارت خیلی بده ها😒😂 گفت دوست دارم شبیه تو شم😂 گفتم متاسفم واقعا😂 با خنده البته یعنی ازم ناراحت شد؟ یا چون مامانم شیشه رو داد بالا گمش کردم🥲 امیدوارم تاپیکمو ببینیخوشکله🥹😂😂 پیداممم کنی 

حالا چجوری پیداش کنم؟🥲

(اگه تاپیک منفی گذاشتی جواب ندادم ازم ناراحت نشو عزیزم چون  از ادمای مثبت خوشم میاد))

میشه برای ترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲

چقدر خوب بلده مخ بزنه

بعد تو رفته تو کار یکی دیگه 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا دو دیقه پیش تاپیک زدی خواستگار دکتر داشتم الانم این  برو درستو بخون

اونم خواستگار نبود😂😂😂😂 میخواست دوست شه

من اصلا اینجور رفتار رو نمی‌پسندم چون پسرا رو خیلی پرو می‌کنه فکر میکنن چه شاهزاده ای هستن 

کدوم رفتار عزیزم من با اون؟

2706