2733
2771
عنوان

امشب پیشنهاد یه پزشک رو رد کردم

834 بازدید | 33 پست

لطفا اگه کامنت منفی گذاشتی جواب ندادم ناراحت نشو چون تاپیک زدم مشورت بگیرم عزیزم نه بحث کنم☺️

کار خوبی کردم رد کردم؟ از قیافش واقعا خوشم نیومد دماغش عمل بود دندوناشم کامپوزیت بود عملی بود

خودم کنکوریم میخوام سال اینده از ایران برم پزشکی بخونم دیدم خیلی اصرار میکنه گفتم من قصد مهاجرت دارم گفت من خوب میتونم راهنماییت کنم حالا به راهنماییش کاری ندارم ولی کار خوبی کردم رد کردم؟ شخصیتشم خوب بود

میشه برای ترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی کردی

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند بدبخت هستُم🥲😅

اگ‌ خوشت نیومده خوب کردی

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2706