2733
2734
عنوان

آخه چرا پریود نمیشمممم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 44 پست
میشم با آمپول پروژسترون ؟؟؟

من میرم بادکترمشورت کنم دیگ عزیزدلم ب ااحتمال زیادامپول میده من تاهالا نزدم ولی طی یکی دوماه گذشته مشکل داشتم نشدم وکلی استرس واعصاب خوردی انگاریهوکلاقط شداعصابم بهم ریخته بخدا😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرم بادکترمشورت کنم دیگ عزیزدلم ب ااحتمال زیادامپول میده من تاهالا نزدم ولی طی یکی دوماه گذشته م ...

منم میرم دکتر

ترشح خشک هم دارم خیلی ببخشید روی لباس زیرم خشک میشه 

الهی تا بوَد دنیا ، تو باشی ♥️🍃
2731
من از14بهمن پری، شدم دیگ نشدم میدونمم از جوش و استرسای این چندوقته یاهورمونام بهم ریخته🥲

منم خیلیییییی جوش زدم خیلیییی استرس هم دارم 

ماهه گذشته هم کلی قرص چرک خشک کن خوردم 

منم میرم دکتر ترشح خشک هم دارم خیلی ببخشید روی لباس زیرم خشک میشه 

اره حتمابرو یاهورمونات بعم ریخته یااگ دردزیردل داری خدای نکردع کیست هست ک باداروگفتن رفع مییشع من ک سردرگمم میگم چه مرگمه اخه دوماه نشم خیلی کارع ها🥲😭☹️🥺

اره حتمابرو یاهورمونات بعم ریخته یااگ دردزیردل داری خدای نکردع کیست هست ک باداروگفتن رفع مییشع من ک ...

مجردی ؟؟؟؟

ارع بخدا خیلی ها توی این ماه اینطوری شدن شنیدم بخاطر تغییر فصل هم هست 

وای منم ی بسته چرک خشک کن نکنه بخاطراونم هست تقریباده روز پیش خوردم 🧐

ارع منم خیلی خوردم قرص 

شاید آخه مامانم میگه تاثیر دارع 

اگه روزه گرفتی شاید ازونه من خیلی عقب میوفته برا روزه

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2706