2733
2734
عنوان

حالا چرا اون سه تا تاپیکه ترکید؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 102 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خراب شدن سایت سیاست مونا تهرانی بود ک بگه کاربران زر نزنید و اعتراض نکنید شما نمیتونید دل از سایت بکنید و خراب کرد حساب کار بیاد دست همگی

وگرنه بخاطر خانمای باردار و جنگ نبود

جواب نداده🤣

شاید فکر کرده تعلیقه نیومده سایت اخه تاپیکش ترکید سایتم خراب بود🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
من اولین تاپیک که دیدم خراب شده فکر کردم خود کاربره تاپیکش رو جوری کرده که کسی نتونه نظر بده 😐🤦🏻‍ ...

باز تو خوبی😐😐

من فک کردم هک شدم😐😐😂

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

اجاق گاز درباره چی بود؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2706