2733
2739
از من به تو نصیحت هیچ وقت برای بیماری های روحی با نامزدت پیش دکتر نرررررووووو الان متوجه نیستی ضررش ...

چرا ؟ چطور مگه ؟ 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانپزشک یا روانشناس ؟

روان شناس که قرص نمیده

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

ب نامزد ازخود راضی خودت بگو 

آدما نیاز دارند بشنون ک کسی دوستشون داره 

ماها روبات نیستیم 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
می‌دونی وقتی قهر بودیم چی شد ؟ داشتم خودکشی میکردم و دکترم میخواست بیمارستان عصاب و روان بستریم کنه ...

زندگی خودته هرجور دوست داری

سود و ضررش به خودت برمیگرده

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2740
ب نامزد ازخود راضی خودت بگو  آدما نیاز دارند بشنون ک کسی دوستشون داره  ماها روبات نیستیم ...

همونم بگو 

نمی‌فهمه هی میگه به من کسی یاد نداده 

یاد رمان های آبکی افتادم آرشام و آرتان😂 منم مشکل شما رو دارم فعلا با کلردیازپوکساید میسازم دکت ...

من وقتی قرصام داره تموم میشه مجبورم برم چون قرصای عصاب و یهو قطع کنی باعث تشنج و ... میشه 

2706