2737
2734
عنوان

سینه کوچیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 59 پست

مال من بزرگه ولی فرمشو اصلا دوست ندارم وقتی طبیعی بزرگ باشه مثل پروتز هیچووقت نمیشه و فقط پروتزیان ک صاف و سفت وایمیستن اونایی ک طبیعی بزرگن فرمش زیاد جالب نیس.بنابراین بهش فک نکن

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سینه دارم ولی بجاش با وزن ۷۶ کیلو قد ۱۶۳ ی باسن تخت قورباغه ای دارم🤣💔 ببین هیچکس کامل نیست منم در آرزوی اینم کاش بغل باسنم گود نبود یا یکم باسنم برجسته تر بود اما نمیتونم کاریش کنم مجبورم باهاش کنار بیام

🥲🥲خیلی خیلی گرونه اصلانم اقساطی انجام نمیدن. متاهلی؟ 

آره سی سالمه بجز کوچیکی خیلی هم شل شدن 

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤
مال من بزرگه ولی فرمشو اصلا دوست ندارم وقتی طبیعی بزرگ باشه مثل پروتز هیچووقت نمیشه و فقط پروتزیان ک ...

اتفاقا من سفت و سخت دوست ندارم و طبیعی همیشه دوست داشتم باشه ولی اصلا شانس نیاوردم با عمل هم چیزی ک میخوام نمیشه. برافرمش یه لیفت انجام بدین بقیش حله بخدا هزینشم کمتره از پروتز🥲

2740
دقیقا، مخصوصا بعد زایمان و شیردهی

فقط با سوتین خوبه ک اونم کسایی ک ندارن میتونن ابری بزنن فرقی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اتفاقا من سفت و سخت دوست ندارم و طبیعی همیشه دوست داشتم باشه ولی اصلا شانس نیاوردم با عمل هم چیزی ک ...

ببین بزرگتر باشه هاله دورشم بزرگتر میشه معمولا من اونش رو مخمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سینه دارم ولی بجاش با وزن ۷۶ کیلو قد ۱۶۳ ی باسن تخت قورباغه ای دارم🤣💔 ببین هیچکس کامل نیست منم ...

🥲هیپ دیپو اکثر خانوما دارن اصلا غصه نخور ، چیبگم والا از ی ورم راس میگی ولی ی کساییو میبینم ک واااقعا کاملا انگار و دلم میخواد عر بزنم

2706