2733
2734

من معلم ارشد

خواهرم میگ سی سالت شده کسی نمیاد دیگ

معیارتو بیارپایین

طرف دیپلمه باشه قبول کن،شهردیگ قبول کن

ی سوال دارم ازتون

مگه الان باید فقط ازدواج کنم؟

مهم نیس باطرف حرف مشترک داشته باشم

خدایااااااااااااال

روتنی شدم ازدستتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط یه چیزو بدون تنهایی تو متاهلی بدتر از تنهایی تو مجردیه

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2740
خب متولد 71هستی

به حرف بقیه گوش‌نکن 

ازدواج نکردن خیلی بهتره ازاینک یه ازدواج اشتباه باادم اشتباه 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
من حالم بده امروز تنهارفتم دکتر چراکسی پیشم نیس

من متاهلم ولی همیشه تنهایی رفتم دکتر، تنهایی رفتم سونوگرافی و عکس و.. تنهایی رفتم خرید همسرم زیاد حوصله و وقت نداره برای اینجور کارها ،به خاطر این چیزها که نبایدبه فکر  ازدواج باشی 

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

دیپلم داشتن طرف دلیل مناسبی برای رد کردن یا پذیرفتنش نیست 

الان دیگه اقتصاد طوری شده ک مدرک تحصیلی اهمیت خاصی نداره و تاثیر خاصی تو زندگی نمی‌ذاره

با خواستگار هایی ک میاد صحبت کنید اگر تفاهم داشتید و تایپ هم بودید اشکالی نداره اگر ی سری چیزها رو نادیده بگیرید 

اول اخلاق و انسانیت مهمه بعد پول و چهره و... 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40