2733
2734
عنوان

ایرانیا پدوفیلن؟😐😔

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 19 پست

نه...ولی تمایل به ازدواج با دخترهای نوجوان، ناشی از فرهنگ مردسالاری هست و نگاه کردن به زن به چشم کالایی که تاریخ مصرف داره ...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
دختری که به سن بلوغ نرسیده باشه نه زیر ۱۸ سال

عموما منظور تا سیزده ساله ولی شامل زیر هجده هم میشه چون از نظر جهانی زیر هجده سال کودکه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کدوم نفهمی گفته؟غلط کرده بدتر از یه کاربر پرمدعا اینجا هست به همه میگه پدوفیل نه درک و شعور داره ...

دلت پره ها😂😂

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
2742
کل کشور که نیستن . اما باتوجه به طرزفکر و امار ازدواج بله درصد قابل توجه ای جز افراد پدوفیل قرار میگیرن . مردی که با دختر زیر ۱۸ سال ازدواج کنه یا دوست بشه یا رابطه داشته باشه پدوفیل . البته برعکسشم پدوفیل .