2733
2739
عنوان

پدرم فوت شده توروخدا دلداریم بدین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 61 پست

سلام عزیزم هم درد هستیم منم یکی دوماهه از دستش دادم 

فقط همینو بگم تا ابد هر دفه ی خاطره یادمون میاد و باید بسوزیم تا قیامت 😭😭😭

بی پدری خیلی سخته 

مرگ ناگهانی کمر شکن هست 

من ک هنوزم باور ندارم 

ولی این وسط حواست به مادرت زیاد باشه 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الهی بگردم! داغت خیییلی تازه س هیچی آرومت نمیکنه بجز عزاداری در کنار عزیزانت. هر قدر میتونی غمت رو با اشکهات بریز بیرون. کنار آدمهایی که دوستشون داری و دوستت دارن باش. فقط صبر کن صبر... این رنج بزرگیه که همه ما آدمها تجربه ش میکنیم. من اردیبهشت پارسال خواهر جوونم رو به بدترین شکل ممکن از دست دادم و ماهها درگیر رنج بی پایانش بودم هنوزم قلبم وسط سینه م داره میسوزه براش ولی چکار میشه کرد؟ این نقطه تنها نقطه اشتراک همه آدمهاست... فقط عزاداری سبکت میکنه اگه عزاداری نکنی خدایی ناکرده میری توی افسردگی... دکتر مجتبی شکوری یه پادکست داره به اسم: سوگ. تو نت پیداش کن گوشش بده کمکت میکنه. آروم میشی بالاخره ولی کم کم... این تنها رنج بشریه که هیییییچ درمانی نداره بجز صبر صبر صبر....

2738
چژوری کنار بیام😭😭

من ۴۰ روز قبلش خواهر بزرگمو از دست دادم ...و تمام شدم.خیلی غم بزرگیه خیلی آدم یهو لرز تنهایی میکنه آدم بی‌کس میشه بین خیل فامیل ها آدم بی پشتوانه میشه ولی 

زندگی ادامه داره ....برا بابات ختم قرآن بردار ...مدتی طول میکشه ولی بالاخره کوه پشت سرتو از دست دادی باید برا بقیه ستون بشی مخصوصا اگر بزرگتر از بقیه هستی و پدرت جوان بوده و ناگهان بدون علت فوت شده باید قوتقلب خودتو بقیه باشی....تا چهلم براش دورکعت نماز بخون سرچ کن یه دعا هست توی نیت یادم رفت .قرآن آرومت میکنه ...من زیارت عاشورا که گوش میدم چهره خواهرم وبابام جلو رومه 

عزیزم من قشنگ میفهممت من بابام ۳ ماه نشده از دست دادم اونم تازه سن ۷۱ خیلی یهویی انقد باورش برام سخت ...

وای عزیزم😭😭انشالله روحشون شاد باشه منم اصلا باورم نمیشه بخدا اصلااا😭

از نظر من هیچ چیزی لذت بخش تر از یادگیری نیست.
الهی بگردم! داغت خیییلی تازه س هیچی آرومت نمیکنه بجز عزاداری در کنار عزیزانت. هر قدر میتونی غمت رو ب ...

ممنونم از همدردیت عزیزم😭😭😭خدا روح خواهرتو شا‌د کنه

از نظر من هیچ چیزی لذت بخش تر از یادگیری نیست.
2706