2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا یعنی کاراشتباهیه؟

صددرصد اشتباهه سه گرم طلامیشه حدود۱۱ میلیون کسی که انقدر نداره پس اندازکه بره مسافرت دورازجون اگر اتفاقی براش بیوفته میخواد چیکار کنه پس اون طلا روپس اندازمیکنه

واقعا یعنی کاراشتباهیه؟

من حتی برا ماشین خریدن ام طلامو نمیفروشم. 

از نظر من کار اشتباهیه طلا زینت زنه و طلارو میندازی به انژی خاصی سراغت میاد منکه این جوریم شمارو نمیدونم…

شوهرم همین پری روز میگف طلاتپ بفروش برا خودت به اسم خودت ماشین بخر اونم همین ماشینی ک عکسشو میزارم پایین تو دیوار پیدا کرده بود…من عاشق ماشینم ینی دیوونشم ولی قبول نکردم و نمیکنم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
من حتی برا ماشین خریدن ام طلامو نمیفروشم.  از نظر من کار اشتباهیه طلا زینت زنه و طلارو میندازی ...

اشتباه میکنی دیگ بعدا دور از جون میمونه واسه ارث خورات ادم از داراییش تا زندس استفاده مبکنه

اشتباه میکنی دیگ بعدا دور از جون میمونه واسه ارث خورات ادم از داراییش تا زندس استفاده مبکنه

هیچ جوره نمیتونم از طلا بگذرم🥲🥲🥲

راضی شدم گوشیمو بفروشم ولی طلا رو نه😂

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍