2733
2734
عنوان

دوستان سوال دارم درمورد مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باهش میتونی بنام خودت زمین راحت ثبت بزنی یا اگه شرایط سند داره سند بزنی سریع هم انجامش بده

شما وکالت خوندین ؟ پس میگن اگه همراه مبایعه نامه و صاحب نامه  باشه نمیتونه پس بگیره ولی وکالت تنها میتونه

2731
شما وکالت خوندین ؟ پس میگن اگه همراه مبایعه نامه و صاحب نامه  باشه نمیتونه پس بگیره ولی وکالت ت ...

اولشم خودم بهت گفتم گفتم فروش نامه یامبایعنامه داری.اگه داری که عالیه اگه نداری وکالت فقط انجام کاری برای طرف هستش یعنی تورو وکیل خودش کرده پس حالا که شانس وکالت تام اختیار داری سریع زمین انتقال بنام یا غیر بده حالا به کسی که اعتماد داری بنامش فروش نامه تنظیم کن تا نتونه ازت پس بگیره نه وکالت نخوندم اما انجام کارای وکالت کردم هم دادم هم گرفتم

اولشم خودم بهت گفتم گفتم فروش نامه یامبایعنامه داری.اگه داری که عالیه اگه نداری وکالت فقط انجام کاری ...

آهان ممنونم پس تا نفروخته و به نام کسی دیگه نکرده میتونه وکالتشا باطل کنه

بخدا من زیاد در جریان کاراشون نبودم فقط بهم گفت وکالت تام بهش دادم

برو وکالت خودت دفتر اسناد رسمی نشون بده قشنگ بهت میگن فقط ببخش معذرت دلتو با وکالت خوش نکنه خرت نکنه تو آب نمک نگهت نداره 

برو وکالت خودت دفتر اسناد رسمی نشون بده قشنگ بهت میگن فقط ببخش معذرت دلتو با وکالت خوش نکنه خرت نکنه ...

نه اصلا واسه من نیس یه آقایی رفته به خانمش وکالت داده الان اومده میگه وکالت دادم و اشتباه کردم و پشیمونه چون خانومه قصد نداره باهاش زندگی کنه