2733
2739
عنوان

از اینکه به فقیر زیاد پول دادم خونوادم دعوام کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 25 پست

مطمئن باش هزار برابرش بهت برمیگرده

اهمیت نده به حرفاشون بگو واسه خاطر رضای خدا اینکارو کردم 

من یه بار نمیدونم ۱۰ تمن بود به یه پیرزنی دادم مامانم گقت خاک برسرت😐😂

یعنی خودش ولخرج ترینه ۲۴ ساعت در حال خرج کردنه ولی ۱۰ هزار که به هیچ دردی نمیخوره پول یه آدامس نیس رو بدش اومد دادم😑

شما نیتت کمک بوده ان شا الله که قبوله ولی واقعا ادم نمیتونه اعتماد کنه بعضیا واقعا دروغ میگن  تجربه شد ازاین به بعد خواستی کمک کنی یه مقدار کم کمک کنی کافیه فقط مراکز خیریه معتبر یا اشخاصی که دوست همسایه و اینا میدونی واقعا فقیر هستن پولای صدقه رو‌خورد خورد  جمع کن زیاد که شد  یبارکی بهشون بده اونم مخفیانه اینجوری بهتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

متاسفانه تو سنی هستی که احساسات به عقل  و منطق غلبه میکنن باید بگم ۹۰ درصد احتمال اینکه خانوادت درست بگن هست شما میتونی تو در و همسایه و با معرفی اشنایان شخص نیازمند پیدا کنی این افراد ک ل ا ه بردار از عمد سمت زنان و دختران کم سن میرن و احساساتشونو تحریک میکنن یا میتونی یک فرزند یتیم رو ماهیانه بخشی از هزینه هاشو بدی روح بزرگی داری نذار ازت سواستفاده بشه

متاسفانه تو سنی هستی که احساسات به عقل  و منطق غلبه میکنن باید بگم ۹۰ درصد احتمال اینکه خانوادت ...

اگه واقعا ک لاه بردار بود ک خدا ازش نگذره راستش من هنوزم وضعیتم خیلی اوکی نیس و حتی بیشتر از اونی ک از طریق کارم گیرم اومد بش دادم یجوری اومد جلو حرف زد ک واسه وضعیتش بغض کردم😕💔یعنی انرژی خوب این کار بم برنمیگرده چون طرف بی نیاز بود؟؟

اگه واقعا ک لاه بردار بود ک خدا ازش نگذره راستش من هنوزم وضعیتم خیلی اوکی نیس و حتی بیشتر از اونی ک ...

انرژی خوب از نیازمند بودن اون شخص نمیاد از نیت خالص و پاک تو به خودت برمیگرده با روح خالص و پاکت تصمیم گرفتی کمکش کنی مگه میشه انرژی خوبش نیاد تو زندگیت تو ثوابتو کردی هر چند بهتره از این به بعد حواستو بیشتر جمع کنی