2752
2734
عنوان

سلاااام چطورین😂درست شد بلخرههه

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب وقتی میدونن تاپیک زدن راجب موضوع های خاص ممنوعه نزنن مریضن

جالب اینجاست گاهی موضوع اونقدر هم ممنوعه نیست.

ولی نظرات کاربران میبردش ممنوعه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
من به نی نی یارشب پیام داده بودم.گفت از طرف مدیریت بسته بودن.

اینو من میدونستم،نی نی یارا یه دسترسی محدود ب سایت دارن 

اختیار بستن سایت دستشون نیست

عسلتون هسدم،شکرتون هسدم،نباتتون هسدم،همچیتون هسدمممم🥺😂عشق نی نی سایتم اصا من😘😂
ننی یارو تگ کن عسیسم

کدومشون

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
نی نی یار ۲ همون نی نی یارشبه؟

نمیدونم اسماشونو عوض کردن ،منم خیلی وخته تگشون نکردم

nini_yar2@

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
نمیشد جو بدی بود  اصلا به جز اون مورد اسمش رو نبر  حرف دیگه ای به ذهن کسی نمیرسید خی ...

اارع قبول دارم من خودم ترسیده بودم،تنها جایی ک آدم میتونس بحرفه اینجا بود ،ولی خب میدونن ممنوعه و زود میبندن

@niniyar_2    ‍2 سلاااام نی نی یار جانم خسته نباشی  چخبر دلمون برات تنگ شده🙂😂❤❤

سلام ممنون از لطفتون

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
سلام ممنون از لطفتون

شما دلت تنگ نشده بود؟😂💔

میدونم خیلی پررو ام تعلیق نکنیا😐😂😂

2706