2733
2764

من امروز رفتم دکتر برای چشمم. از یه چیزی یکم فاصله میگیرم تار میشه و وسایل دور  برام دون دون هستن انگار یه نقطه های ریزی روشونه به رنگ همون وسیله

رفتم و گفت دکتر چیزی نیست چشم سالمه یکم خشکی دارین که همه دارن و همون قطرتون رو ادامه بدید و بریزید. و اینکه گفت یه دکتر مغز و اعصاب داخلی هم برم!!!

راستی من آستیگمات هم دارم یکم و عینک میزنم چشم راستم فکر کنم نیم چپ ۷۵. آلرژی هم دارم

حرف اصلیم: اپتومتریست که رفتم همونجا گفت قرمزی چشم ندارین منم هول شدم گفتم نه بعد گفت کسایی که قرمزی چشم دارن یه مدته یه ویروس اومده برای همین پرسیدم

حالا منم یادم رفت بگم بیدار میشم چشمم قرمز میشه بعضی وقتا هم خوب میشه البته ها

به نظرتون چشمم بدتر میشه؟ من کلا استرسی هستم خوب میشه یعنی؟ وای یکی دلداری بده یعنی خوب میشه😭😭

اومدم کمک... 

ولی فقط میتونم بگم اینقدر روش تمرکز نکن دکترو برو مرتب هم داروها رو استفاده کن

استرس داشته باشی بدتره 🤭

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم کمک...  ولی فقط میتونم بگم اینقدر روش تمرکز نکن دکترو برو مرتب هم داروها رو استفاده کن ...

اتفاقا همه میگن روش تمرکز نکن.‌‌.. استرس هم بدترش میکنه

ولی واقعا سخته بهش فکر نکردن🥺🤧

اتفاقا همه میگن روش تمرکز نکن.‌‌.. استرس هم بدترش میکنه ولی واقعا سخته بهش فکر نکردن🥺🤧

میفهمم منم خودم از اونام که حساسم

ولی مجبوری استرس نداشته باشی 🤕

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
آخه جالبه بدونی من ۱۴ سالمه  گوشی خواهرم رو یه دقه گرفتم یعنی خوب میشههه من خیلی ترسو ام

هموونه سنت کمه حساس ترم میشی 

یاد خودم افتاددم::////

هیچی نمیشه به حرف دکتر گوش کن اوکیه