2737
2739

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فعلا درسو بخون تا بببینیم چی میشه

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودمو نمیگم ک

نمیدونم چطوری بگم

ولی این خیلی مسخرس 

اگه اینجوری باشه همه تا اخر عمر سینگل میمونن که شاید کیس بهتر

کیس. خوب اونیه که همه اخلاقیات همو میفهمین و.... 

وگرنه بخوای اینجوری فکر کنی باید بگی اگه رفتم سرکار بهتر بود چی

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
میخواستم بدونم درسته وقتی وارد دانشگاه میشی ممکنه کات کنن

نوع سوال کردنت خیلی مبهم بود 

آیه نازل نشده که حتما با مشاور کنکور رل بزنی از اون بهتر نیست یا هست اگه شما ملاکت برای انتخاب کیس موقعیت اجتماعیه خب بستگی لول خودتم داره صد درصد تو دانشگاه و جامعه آدم هایی هستن که بالاتر باشن

اگه ملاکتون اخلاقه خب مشخص نیست شاید همون مشاور از همه بهتر باشه اخلاقش بهتره شما اول ببینی دنبال چی هستین ربطی ب آدما نداره عزیزم همیشه از همه بهتر هست مهم اینه تو بهترین رو در چه چیزی میبینی 

...💙✨ 𝑳𝒊𝒇𝒆 𝒊𝒔 𝒔𝒉𝒐𝒓𝒕… 𝑺𝒎𝒊𝒍𝒆 𝒘𝒉𝒊𝒍𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒕𝒊𝒍𝒍 

مشاور خانم بگیرید درستون رو بخونید

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
خب کسی دیدی با مشاور کنکورش رل بزنه و دانشجو هم بشه بازم رابطشون بهم نخوره

نه ندیدم خودم

ولی ددوستم تعریف مییکرد از دوستش ازدواج کردن حتی 

مشاور خانم بگیرید درستون رو بخونید

به نام خدا

مشاور اقا دارم😐🤣دوساله 

درسمم خوندم این. فکرای ناجورم نکردم🥴

باید رو خودشون کار کنن اینحور افراد که رابطه مذکر و مونث فقط به این چیزا نیست ما میتونیم باهمم تعامل داشته باشیم بدون فکر به اینچیزا 

2706