2733
2734
عنوان

سلام میشه بتا مو ببینن خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 143 پست
بله پریودام منظمه هرماه یا دو روز  جلومیندازم یا دو روز عقب  راستی به آزمایشگاه و دکتر خب ...

نه دکتر گفت هشت هفته بیا  

فولیک اسید یک میخورم چند رو پیش دکتر بود اهن هم داد  نمیدونم اشتباهی داده اخه از الان زوده اهن بخورم 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
خداروشکر سونو خوب بوده  هماتوم نمیدونم چیه ، مراقبت کن ان شاءالله زود خوب بشی  ، منم در ا ...

استرس نداشته باشه انشاالله  خدا هرچی صلاح مون دونست همون بشه  انشاالله که این ماه مامان میشن

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دکتر گفت هشت هفته بیا   فولیک اسید یک میخورم چند رو پیش دکتر بود اهن هم داد  نمیدونم ا ...

باید ویتامین دی ۱۰۰۰ میداد

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
استرس نداشته باشه انشاالله  خدا هرچی صلاح مون دونست همون بشه  انشاالله که این ماه مامان می ...

ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد برامون 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
باید ویتامین دی ۱۰۰۰ میداد

ویتامین د سه هزار هم میخورم ولی اهن هم داد موندم 

انشاالله هفته بعدمیرم پیشش. باز میپرسم الان هم میترسم بخورم ضرری داشته باشه 

شوهرت خوشحاله ؟

شوهرم خیلی. بیش از حد میترسم مشکل داشته باشه مجبور شم سقط کنم. باز نا امید بشه از الان داره. میگه چیکار کنیم  اسم دختر هم انتخاب کرده اگه دختر شد بزاریم نمیدونم والا خدا کمکمون کنه حالا که داده سالم باشن

ویتامین د سه هزار هم میخورم ولی اهن هم داد موندم  انشاالله هفته بعدمیرم پیشش. باز میپرسم الان ...

راستش برای آهن نمیدونم از  الان باید بخوری یانه ، شاید جواب آزمایشت کم خونی داشتی بهت آهن داده

راستش برای آهن نمیدونم از  الان باید بخوری یانه ، شاید جواب آزمایشت کم خونی داشتی بهت آهن داده

نه هنوز ازمایش نداده بودم رفتم. برام نوشت که انجام بدم الان چند روزه دارم میخورم خدا کنه مشکلی نداشته باشه به هر دکتری میری یه چیز میگه فقط خدا  خودش کمکم کنه

شوهرم خیلی. بیش از حد میترسم مشکل داشته باشه مجبور شم سقط کنم. باز نا امید بشه از الان داره. میگه چی ...

عزیزم ان شاءالله خدا این خوشی رو ازتون نگیره  

الهی آمین 

نه هنوز ازمایش نداده بودم رفتم. برام نوشت که انجام بدم الان چند روزه دارم میخورم خدا کنه مشکلی نداشت ...

نگران نباش آهن در کل  ضرر نداره

عزیزم ان شاءالله خدا این خوشی رو ازتون نگیره   الهی آمین

انشاالله شما هم به سلامتی باردار بشین و نی نی خوشگل سالم  بیارین

نگران نباش آهن در کل  ضرر نداره

تو اینترنت هم خوندم گفته بود ظرر ش یبوست   انشاالله که ضرر نداشته باشه

انشاالله شما هم به سلامتی باردار بشین و نی نی خوشگل سالم  بیارین

ممنونم 

2706