2733
2734
عنوان

وقتی همه درها بروت بسته میشن چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 33 پست

❤️ﺧﺪﺍﯾﺎ !!!

ﻣﻦ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﻤﯽ ﺑﯿﻨﻢ ، ﺁﯾﻨﺪﻩ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ .

ﻭﻟﯽ ﺁﺳﻮﺩﻩ ﺍﻡ ؛ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻢ

ﻭ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ

ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ !!!

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ،

ﻋﺸﻖ ﺣﻘﯿﻘﯽ ،،،

ﺳﻼﻣﺘﯽ ،،،

ﺁﺭﺍﻣﺶ ،،،

ﻭ ﻧﯿﮑﺒﺨﺘﯽ ،،،

ﺁﺭﺯﻭ ﺩﺍﺭﻡ .

ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻋﻄﺎ ﮐﻦ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﻫﺮ ﺁنچه ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ ﺧﯿﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻟﺸﺎﻥ ﺭﺍ

ﻟﺒﺮﯾﺰ ﮐﻦ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﻭ ﻟﺒﺎﻧﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﮔﻞ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﮑﻮﻓﺎ ﮐﻦ .

ﺁﻣﯿﻦ ﺍﯼ ﻣﻬﺮﺑﺎﺗﺮﯾﻦ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺎﻥ.

لا حول ولا قوه الا بالله  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درست تو همین شرایط ب خدا پناه ببر.مگه میشه خدا بندشو ک خلق کرده رو دوست نداشته باشه من بدتر از این شرایطی ک داشتی رو داشتم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
خداهمیشه گوش به حرف بنده هاش میده. ارحم الراحمین هست. فقط صبرماآدمها کم هست...هرچی خیره خودش برامو ...

نمیدونم دعام مستجاب نمیشه یا حکمته

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
درست تو همین شرایط ب خدا پناه ببر.مگه میشه خدا بندشو ک خلق کرده رو دوست نداشته باشه من بدتر از این ش ...

مگه میدونی شرایطم چیه

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
اگه بحث یه خواسته ایه حتما به صلاحت نیست یا وقتش نرسیده 

بحث یک سنگینی که رو زندگیم افتاده

مشکلات و گره های کور روزی کم بیماری نرسیده به خواسته ها تنهایی از دست دادن عزیز

۲ سال تمام عبادت کردم🥲

من خیلی وقته درها به روم بسته شده انگار تو حالت اغما و کما هستم به هیچی فکر نمیکنم مثل زندگی نباتی شدم جدیدا از هیچکسی توقعی ندارم حتی خدا

2706