2733
2734
عنوان

امروز یه چیز خیلی زشت دیدم خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 30 پست

فقط اونجا که فرار کردی 😂

از دستش عاصی شده بوده میخواسته کارشو بسازه بندازه تو سطل آشغالی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پارسال تو کرونا ماسک زده بودم با عینک تازه چادر هم داشتم هیچ پیدا نبود اصلا یهو یه پیرمرد با دوچرخه بود ولی گرفته بود دستش و پیاده میرفت یه تنه بهم زد فکر کردم اتفاقی بوده جلوتر یهو دیدمش یه تراول پنجاهی مچاله دستش بود گفت اینو میخوای بهت بدم؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
واییی یه سری  تو کوچه کسی  نبود  صب زود بود   یه  پسر  عقب مانده   ...

یه بار منم یه ديوانه به پستم خورد اومد یهو سرم داد میزد تو اینجا چیکار میکنی تو اینجا چیکار میکنی به جون خودم دو متر قدش بود هیکلی مردم از ترس صداشم نکره سکته زدم😂😂

حالا من بدبخت از ترس موش شدم 

مردای تو خیابون گرفتنش بردنش 

وای خدا من اولین بار بوداینو دیدم اونم شهرغریب دانشجوام

غریبی احتياط کن تو رفت و امدت 

دیوانه ها زیاد شدن 

جدیدا بیرون میرم تعداد زيادي از این آدما میبینم احتمالا به خاطر مصرف مواد صنعتیه 

2706