2733
2734
عنوان

میخوام لاغر بشم ولی نمیتونم .********

| مشاهده متن کامل بحث + 49122 بازدید | 54 پست
مبینا خانم خوبه روشت اما تو مقدار کالری که به بدن وارد میشه فرقی داره؟این روش خلاقانه بود یا زیر نظر ...

همون  روشیه که دیگران میرن معده شونو عمل می کنن  کوچیکش می کنن اونا هم 4 قاشق بیشتر نمی خورن   و راحت لاغر میشن 

تا یک حسرت ملی 50 یوز ایرانی باقی مانده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پاریس جان واقعا روون کنندست؟!!! اگه اینطوره منم بزارم تو برنامم!    

آره سارا جونم من شب با خاکشیر قاطی میکنمش میزارم تا صبح بمونه با آب ولرم ناشتا میخورم.لیزه دیگه😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
آره سارا جونم من شب با خاکشیر قاطی میکنمش میزارم تا صبح بمونه با آب ولرم ناشتا میخورم.لیزه دیگه😆

مرسی عزیز دلم

من همه چی رو امتحان کردم,اینم روش  

قسمت اخر پستت عالی بود😂امیدوارم همینطور باشه😂😂😂

یه سوال دیگه!هر روز میخوری؟

حالت تهوع نمیگیری؟

من یه مدت پودر سبوس برنج میخوردم,اثر بخشیش عالی بود!ولی بعد یه مدت تحمل مزش واقعا سخت  میشد😖

2731
مرسی عزیز دلم من همه چی رو امتحان کردم,اینم روش     قسمت اخر پستت عالی بود😂امیدوارم همی ...

😂😂😂

یجوری میخورم دیگه.گلاب و آبلیمو هم میتونی بزنی تنگش تحملش راحت شه.

من آلرژی دارم به سبوس ساراجون...کهیرمیزنم😧

😂😂😂 یجوری میخورم دیگه.گلاب و آبلیمو هم میتونی بزنی تنگش تحملش راحت شه. من آلرژی دارم به سبوس سا ...

اخ اخ پس اینم یجوری!!باید خورد  

پاریس جون اتفاقا منم کهیر میزنم,ولی درصورتی که در هفته بیشتر از 3بار بخورم اینطوری میشم...یه بار گرفتارش شدم و بعد از اون حواسم جمعِ.

ممنون دوست گلم که وقت گذاشتی😙😙😙😙😙

اخ اخ پس اینم یجوری!!باید خورد     پاریس جون اتفاقا منم کهیر میزنم,ولی درصورتی که در هفته ...

فراموش نکن...همه ی ساراها جذابن مگرخلافش ثابت شه😘😘😘😘

2740

بچه ها منم همین مشکل رو داشتم دایم تو نی نی سایت و جاهای دیگه دنبال معجزه بودم

تا اینکه با دکتر زین العابدین آشنا شدم (مهرو زین العابدین)

من تو6ماه30کیلو کم کردم اصلااااااااااااااااااا اذیت نشدم

منم تحمل گرسنگی نداشتم اما رژیمخ هاش عالیه

22379515 دوست داشتید یه زنگ بزنید حرف نداره

فک کنم من بتونم کمک کنم به کسایی که تحمل گرسنگی ندارن و میخوان لاغر بشن.من مشاور سلامتم و میتونم کمکشون کنم.با بررسی وضعیت جسمی و شرح حال و... میتونم بگم چیا براتون خوبه تا به وزن ایده آل برسید بدون اذیت شدن. این شماره مشاوره ی من هستش در صورت تمایل خودتون در خدمتتونم:09910179023

بچه ها منم همین مشکل رو داشتم دایم تو نی نی سایت و جاهای دیگه دنبال معجزه بودم تا اینکه با دکتر زین ...

سلام عزيزم يه نمونه از وعده ت و ميفرستي ببينم چقدر با دكترم تفاوت داره ؟تااه هزينه رژيم دادم😓

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2706