2752
2734

مگه به هستصد تومن چيزي هم ميدن!! ساك نوزادي خيلي واجبه و حتما بايد جنسش خوب باشه دختر من ٤ سالشه يه جايي ميرم بازم ازش استفاده ميكنم.  چون همراه بچه ها هميسه بايد يه دست لباس اضافي باشه، نميدونم اب و اسباب بازي و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من خریدم ولی یه کیف کوچیک خودم داشتم توو این سالها اون برام کاربردی تر بود

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بحث زیاد بودنش نیست زیاد جالب نیستن .مثلا کیف قشنگتر بخرم

اره میتونی یه ساک یا کیف خیلی بزرگ تر بخری ولی حتما باید چندتا جا و زیپ داشته باشه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
 مگه به هستصد تومن چيزي هم ميدن!! ساك نوزادي خيلي واجبه و حتما بايد جنسش خوب باشه دختر من ٤ سال ...

من واسه دختر اولم خریدم خیلی زود خراب شد به یکسال هم نکشید جنسشم خوب بود 

بحث زیاد بودنش نیست زیاد جالب نیستن .مثلا کیف قشنگتر بخرم

ی مدل ساک نوزادی هست شبیه کیف زنانه هستش خیلی خوشکل و با کلاسه قیمت رو نمیدونم عروس خالم گرفته بود هم جادار بود هم شیک 

[QUOTE=335582765]من واسه دختر اولم خریدم خیلی زود خراب شد به یکسال هم نکشید جنسشم خوب بود [/QUOTE

من سال ٩٨ يه ساك حول و حوش دو و وپانصد گرفتم و خداييش مدام هم استفاده ميكنم ولي اصلا خراب نشده

من یه کوله پشتی نوزاد خریدم.بدون طرح خاصی..مارکشم فوروارد بود..از دی جی ک ا ل ا دو سال پیش توی آف ویژه ۲۷۶ تومن..ک البته قیمت اصلیش حدود ۶۵۰ بود

خوبیش اینه یه عااااالمه جا داره..حتی قسمت عایق برای شیر خشک و اینا

و تازه چون بدون طرح بچگونس همیشه میتونی استفاده کنی بعدها

میتونه ساک مسافرت باشه 

جنسش انقد خوبه ک ب همه توصیه‌میکنم

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2706