2752
2734
دخالتای خانوادش

عزیزم ارزش نداره بخاطر دخالت ها زندگیتو از هم بپاشونی

خودت سعی کن فاصله بگیری

اگ شوهرت مرد خوبیه

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چون اگه خانوادم بفهمن طلااق صدرصده 

خانوادت چرا آخه؟؟ ببین الان داغی نمیفهمی چکار میکنی بعدا پشیمون میشی با به بچه طلاق واقعا سخته البته من نمیدونم مشکلتون تا چه حد و چی بوده بعضی چیزا واقعا قابل جبران و بازگشت نیستن

عاقل باش زندگیتو خراب نکن معلومه دوست داره برگردی  از من گفتن الان داغی بعدا چنان پشیمان بشی چ ...

اره منم دلم به برگشت بود ولی ازدیروز تاالان به فکرطلاقم

نه اینجوری نگو کجاش زورگوعه خب کرده غرور داره  چرا زندگی مردمو خراب میکنید با این حرفاتون  ...

این غروره،؟خواهشا یه حرفیا نسنجیده نزن دوست عزیزادم وقتی میبنه زن بچش دارن میرن پای طلاقع اگ دوسشون داشته باشه غرور ک هیچی همه چیشو میده برگردن زندگیشونم ب حرف ما نیست صلاح خودشو دونسته ک رفته تا پای طلاق

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨

بببین بچه داری

نزار از لحاظ روحی و جسمی اسیب ببینه 

وظیفه شما ارامش و نگهداری بچه تونه اون به خواست شما دنیا اومده

اگه میشه برگردی برگرد شوهرت پشیمونه هیچ چیز خوبی در انتظارت نیس بعد طلاق شوهرت زن میگیره نامادری هم میاره بالای سر بچه ات گناه داره

بمون و زندگیتو بساز

خانوادت هر چی هم حامیت باشن بازهم جدایی اخرین راهه