2733
2734
عنوان

لطفا راهنمایی کنین چطوری همسرمو راضی کنم بچه دار شویم

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا چه ظلمی خوب اونم حق زندگی داره شاید آینده خوبی داشته باشه تو از کجا می‌دونی 

این حق زندگی رو من بهش دادم و از این بابت که الان تو این شرایط کنونی تو خاورمیانه با تمام تنش ها باید بزرگ بشه اصلا راضی نیستم

برای مهاجرتمون هم اقدام کردم که همسرم مخالفت کرد ولی الان مثل دور از جون سگ پشیمونه

2731
این حق زندگی رو من بهش دادم و از این بابت که الان تو این شرایط کنونی تو خاورمیانه با تمام تنش ها بای ...

هیچوقت با این حرفا خودت وخانوادت رو افسرده نکن سعی کن از داشته  های خودت لذت ببری به این فکر کن اگه همون دختر گلت نداشتی چطوری زندگی میکرد بخدا تنهایی و غربت خیلی دلگیره دل آدم میپوسه حتی با بهترین امکانات هرجای دنیا هستی سعی کن خودت ناامید نکنی جسارت نباشه نصیحت نیست دردل فقط

هیچوقت با این حرفا خودت وخانوادت رو افسرده نکن سعی کن از داشته  های خودت لذت ببری به این فکر کن ...

خب عزیزم شما الان بچه نداری و فقط حسرت این رو داری که چرا بچه ندارم

ولی مایی که بچه داریم و همه جوره داریم واسه آیندش‌میجنگیم ولی بخاطر جو جغرافیایی گرفتار هیچی به هیچی

این کمترین دغدغه مادر پدر هست که عقلانی و منطقی برای آینده بچش بترسه

این حرفا منظورم این نیست که پشیمونم خدایی ناکرده از داشتنش

ولی ظلم کردم در حقش و فردا روز که بگه چرا تو که می‌دونستی و خودت درست زندگی نکردی چرا منم آوردی جوابی براش ندارم

خب عزیزم شما الان بچه نداری و فقط حسرت این رو داری که چرا بچه ندارم ولی مایی که بچه داریم و همه جور ...

می‌دونم چی میگین درست هم میگین پدرومادر یعنی تا آخر عمر نگران بچه بودن اینکه بگن چرا مارو به دنیا آوردی اینو مطمعن باش میگن بهترین زندگی هم داشته باشن بالاخره تو این دنیا ناراحتی میکشن حتی من خودمم چندین بار به مادرم گفت چرا منو به دنیا آوردی 

خب عزیزم شما الان بچه نداری و فقط حسرت این رو داری که چرا بچه ندارم ولی مایی که بچه داریم و همه جور ...

و اینکه خدارو شکر کنین که حداقل شما دلیلی دارین برای جنگیدن انشالله که عاقبت بخیر بشه همه تو این اوضاع مملکت میترسن از بچه دار شدن ولی گاها به این فکر میکنم که تا آخر عمر تنها میمونم وهیچ دلخوشیی ندارم کسیو ندارم که براش بجنگم بهش افتخار کنم دوسش داشته باشم