2737
2734

خونه ای ک اجاره کردیم یه سالن 14الی 16متری داره 

حس میکنم نقشه سالن بده نمیدونم جاکفشی مبل یا تلویزیونو کجا بزارم

کسی هست نقشه شو بزارم راهنمایی کنه؟ ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهر جنگ جنگ بعد تو خونه دیزاین میکنی😂

همیشه همین حرفا بوده من 4سالم بود همینو میگفتن شب از ترس خوابم نبرد زمان احمدی نژاد ک تهدید هرروزه بود تا الان ک 27م شاید بالای 15بار تهدید بوده😂

2738
خواهر جنگ جنگ بعد تو خونه دیزاین میکنی😂

چیکارش داری بزا دیزاین کنه بنده خدا

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

خیلی سخته

جاکفشی و بزار زیر ایفون دم در ورودی

تلوزیون و بذارین جلو پنجره

مبلام چند نفره است و چجوریه؟

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️