2737
2734

مادرم کلا حرف خودشه منو قبول نداره در ظاهر اوکیه‌ ولی وقتی حرف دلشو میزنه میگه از من ک دخترشم راضی نیست و متاسفه‌ و حتی بعضی وقتا میگع کاش دخترم نبودی پدرمم کلا کاری نمیکنع در حدی ک من در کارای کوچیک هم توقعی ازش ندارم چندتا خواهر برادر ک همش گریه روانی میکنن ادمو ی رفیق ک منو رفیق خودش نمیدونه در حالی ک من خودم خیلی وابسته اش بودم و فک میکردم اونم منو دوست خودش میدونه اوج بدبختی اونجاست ک ۲ هفته بعد کنکوره و من از استرس و اضطراب همه چی یادم رفته و دیگع چیزی نمیخونم‌ انقدر اوضاعم خیطه‌ ک گاه ۲ ماه یکبار پریود یا توی یک ماه ۲ بار پریود میشم از همه جا به بن بست خوردم 

منی ک واقعا چیزی کم ندارم اشپزیم‌ اوکیه‌ قیافه ام خوشگله فقط جوش هورمونی دارم اندامم خوبه شایدم بخاطر اینکه خواستگار ندارم هعی صرفا جهت دردودل نوشتم   

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببین سعی کن با خانوادت رفیق شی اعتمادشونو جلب کن و حتما برای کنکور چه امسال چه سال بعد صدتو بزار

خانواده ام کلا از اول باهام اوکی نبودن 🙂 تلاش من بی فایده اس آخرین تلاشم دیشب بود ک کیک پختم هیچ کس نخورد یکی گفت شیرینه یکی گفت شیرینیش‌ کمه 

کنکور امسال قطعا خراب میکنم چون مشاور نداشتم ی مشاور گرفتم اونم ولم کرد الانم از استرس زیاد تمام مطالب یادم رفته دیگه نای خوندن نییت

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
درس بخون رو پا خودت وایسا نه اینک دنبال پسر باشی بهش تیکه کنی

منتظر پسر هم نیستم چون مطمعنم از اونم شانس نمیارم کنکور امسال نشد تابستون دوباره کار میکنم رو پای خودم می ایستم تا درسمو بخونم کنکور دربیام

خانواده ام کلا از اول باهام اوکی نبودن 🙂 تلاش من بی فایده اس آخرین تلاشم دیشب بود ک کیک پختم هیچ کس ...

استرس بلای جونه دختر اگه خانوادت همراهت نیستن تو خودتو داری دستتتو رو زانوت بگیر

منتظر پسر هم نیستم چون مطمعنم از اونم شانس نمیارم کنکور امسال نشد تابستون دوباره کار میکنم رو پای خو ...

امیدوارم موفق باشی=) خاستی کنکور ندی هم میتونی بری سرکار سرمایه جمع کنی و هدف بلند مدت داشته باشی

2738
دختر تا وقتی خواستگار نداره انگار پیش خانوادشم ارج و قربی نداره منم مجرد بودم همین شرایط بود از دوست ...

حرفت خیلی حقه🥲💔

استرس بلای جونه دختر اگه خانوادت همراهت نیستن تو خودتو داری دستتتو رو زانوت بگیر

انقدر تو سر خوردم اعتماد بنفسم‌ رو از دست دادم همین چند دقیقه پیش مامانم میگفت تو عرضه کاری رو نداری راستم میگفت هعی

امیدوارم موفق باشی=) خاستی کنکور ندی هم میتونی بری سرکار سرمایه جمع کنی و هدف بلند مدت داشته باشی

روستام اجی حق ندارم برم شهر سرکار فقط میتونم تو خونه فرش ببافم ک خیلی سخته پول کمی هم داره و نمیشه باهاش ب جایی رسید

روستام اجی حق ندارم برم شهر سرکار فقط میتونم تو خونه فرش ببافم ک خیلی سخته پول کمی هم داره و نمیشه ب ...

ما روستایی داریم که از ده تا دختر شهری موفق ترن ما هزار دختر روستایی داریم ک کارآفرینانن

کتاب میتونی بخونی؟اگه میتونی حتما آثار ریچل هالیسو بخون

کتاب به درد میخوره ؟؟ در مورد چیه

2706