2737
2734

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ ۚ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ

اوست خدای یکتایی که غیر او خدایی نیست، سلطان مقتدر عالم، پاک از هر نقص و آلایش، منزّه از هر عیب و ناشایست، ایمنی بخش دلهای هراسان، نگهبان جهان و جهانیان، غالب و قاهر بر همه خلقان، با جبروت و عظمت، بزرگوار و برتر (از حدّ فکرت)، زهی منزّه و پاک خدای یکتا که از هر چه بر او شریک پندارند منزّه و (از آنچه در وهم و خیال و عقل اندیشند) مبرّ است.🌹🙏

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کارم گیره اینجا تکو تنهام یه شهر غریب

خانواده شوهرم خیلی اذیتم میکنن چونکه از اولشم

با ازدواجمون مخالف بودن. 

بهم تهمت میزنن شوهرمو پر میکنن

شوهرمو انقد اذیت میکنن شوهرم دیونه شده از دستشون

با دلای پاکتون برام دعا کنید

که کارو بار شوهرم جوربشه برای همیشه

خونمون بره کرمانشاه و در کنار آرامش با همسرم

زندگی کنیم شوهرمو دوست دارم زندگیمو دوس دارم

نمیخام ازش جدا بشم خانواده خودمم بشدتت سنتیه

از اینای که دخترو فقط یه نون خوره اضافه میدونن😪😪

من نمیدونم چکار کنم همش دنبال کارم که بتونم

کمک خرج زندگی باشم انگار همه راها بن بست شده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2728
قربون خدابشم دعاکن سالم وسرحال بشم

ان شاءالله بزودی زود سرحال و شاداب بشید به حق این بانگ زیبای الله اکبر🌹🙏

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خیلی کارم گیره اینجا تکو تنهام یه شهر غریب خانواده شوهرم خیلی اذیتم میکنن چونکه از اولشم با ازدواج ...

ان شاءالله فقط خود خودش دستتون را بگیره که همه چی دست خودشه🌹

2740

خدایا قسم ات میدم به نام بزرگت الله که

به باباجانِ مظلومم که آسمانی شدن و منو تنها گذاشتن 🖤رو آرامش بی نهایت بدی بهش و غرق در نور خودت کنی بابای گلم رو.

شادی و آرامش هممممه ی عزیزان آسمانیییمون صلوات

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

خیلی کارم گیره اینجا تکو تنهام یه شهر غریب خانواده شوهرم خیلی اذیتم میکنن چونکه از اولشم با ازدواج ...

دعاگوتم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
خدایا قسم ات میدم به نام بزرگت الله که به باباجانِ مظلومم که آسمانی شدن و منو تنها گذاشتن 🖤رو آرام ...

روحشون شاد باشه و خدا به دل شما تسکین و آرامش بده. اونها جاشون خیلی خوبه اما درد فراغ برای بازماندگان قطعا سخته.

روحشون شاد باشه و خدا به دل شما تسکین و آرامش بده. اونها جاشون خیلی خوبه اما درد فراغ برای بازماندگا ...

بله عزیزم سخته خیلی سخت برای من،

چون بابای زحمتکشم رنگ خوشی و آسایش ندید

با هزاران حسرت پر کشید

اونهمه حسرتهایی که به دلشون موند

جیگرمو آتیشم زده

ممنون از دعات مهربانم

خدا الهی عزیزانتو برای شما

حفظ کنه در امانِ الله باشن🤲

و ممنونم بابت تایپیک خوب شما اَجر شما با خدا انشاالله به 'نیابتِ 'بابای گلم تلاوت کردم این آیه ...

خواهش عزیزم.

ان شاءالله روح پدر شما و پدر بنده و عزیز درگذشته ام شاد باشه🙏

خواهش عزیزم. ان شاءالله روح پدر شما و پدر بنده و عزیز درگذشته ام شاد باشه🙏

عزیزممم پس هم دردیم و میفهمی دردمو

بازم ممنون بابت دعای خیر شما در حق پدرِ گلم.

انشاالله خداوند پدرِ نازنینتون

و عزیزِ آسمانیتون

رو غرق در نور و آرامش و عشق کنه الهی🤲