2752
2734

عزیزم وارد اپلیکیشن همراه من شو و ببین خط هایی ک به اسمش هست میاد اونجا باید خط ها دستت باشه بتونی کد رو وارد کنی بزن توی قسمت ریز مکالمات میاد شماره هایی ک زنگ زده بهشدن و پیام داده شماره های ناشناص رو بردار و تماس بگیر یا سیو کن تلگرام رو ببین فقط اکه شرایط جدا شدن نداری بیخیال شو و به زندگیت ادامه بده

هه تو رو خدا ولم کن 😐اینا مگه وجدانم دارن که عذاب بگیره 😭😭😭💔💔💔

چی بگم🥲😔

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
ولی اصلا به خودش نمیرسه من به زور میفرستمش حموم بگه ها کمک کنید ایا من الکی شک کردم یا نه

عزیزم اگ یه مرد بخواد غلطی بکنه مطمعن باش به خودش خییییلی میرسه بعدش میره با یکی دیگه اینو مطمعن باش بهترین عطر بهت ین لباس حموم و شیو و ارایشگاه اگه به خودش نمیرسه حتی حموم هم نمیره به اون بدبخت شک نکن

ولی اصلا به خودش نمیرسه من به زور میفرستمش حموم بگه ها کمک کنید ایا من الکی شک کردم یا نه

وقتی میگی چرا گوشیو جواب نمیدب

چی میگه؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
هر سه اول از اونی که به خودت باهاش زنگ نمیزنه شروع کن... بعد پاک کن. دوباره همراه من نصب کن. شماره ...

تو همون اپلیکیشن با یه شماره اش هم بره میتونه خط هایی ک به اسمشه رو ببینه تو هرکدومش خواست بره 

پس شکت الکی خودتو اذیت نکن اینا خیلی به خودشون میرسن تمیز میگردن لباس تمیز همه چی 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
اره یه خط داره هرچی میگم شمارشو به من هم نمیده اصلا 

وارد همراه من بشی هر جی شماره به اسمش باشه.... اوتجا میاد بالا

تو همون اپلیکیشن با یه شماره اش هم بره میتونه خط هایی ک به اسمشه رو ببینه تو هرکدومش خواست بره 

عه؟؟

من نمیدونستم اینو.پس اسی کارت راحتتر شد

خدا نکنه دنیا مارو گردوند دور خودش 🥺🥺🥺

😘😘

به خدا یه وضعی اصلا شیو هم نمیکنه عطر که سهل 

خب دیگه پس جو نی نی سایت گرفتت الکی به خودت عذاب نده گلم برو زندگیتو بکن انشاالله چیزی نیست 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2706