2733
2734
عنوان

شوهرم گفت اگه بدون چادرررر بری بیرون قلم پات میشکنم🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 11134 بازدید | 208 پست

به خاطر  یه مانتو  چه داستانی  شد      

شوهر من هرچی میپوشم  میگه مبارکه  اصلا نمیدونه  کی خریدم که دوختم   کجاها  پوشیدم    فقط میگه قشنگه   اصلا تو  کوک  کفش و لباسم نیست   

معجزهءعشق اتفاق افتاد 
نمیدونم چرا شما همه چیو بهم ربط میدی من فقط گفتم‌شما از اون آدمایی که میخوای فقط حرف خودت باشه که ا ...

چطور اینقد نوشتی😳😳😳

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم ابنجا مسئله مهم اصلا چادر نيست

بحث اينه ك چطو احازه دادي اين ادم باهات اين رفتارتا كنه

و با دو بچه الان لنگ كارت يارانه هستي؟

ديگه هركسي شناخت داره شوهرش چه جوريه

ادمي م اينطوري ميكنه دفعه اولش نيست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

کاری ندارم که پوششت چی بوده و الان چرا دیگه دوست نداری اون پوششو ولی سر همچین مسئله ای جاتو جدا نکن. اصلا سر هیچ دعوایی جاتو جدا نکن 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

چجوری انقد ب شوهراتون رو میدید؟منم شوهرم دوس داره چادر بپوشم ولی گفتم من همینم میخای بخاه نمیخای نخاه و الان با سر و وضع نامناسب و آرایش زیاد بیرون میرم هیچی ام نمیگخ دورمم میگرده

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️
2706