2752
2734
عنوان

احساس میکنم من ایرادی دارم که همچین پیشنهادی شده !؟

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درک میکنم خانمی برای انسان اصیل و با خانواده ،همچین پیشنهاد هایی ،گفتن ش جرات میخواد واقعا اصلا ان ...

پس کی میاد به خدا خیلی سختمه تو غربت خیلی تنهام همه یه نفرو دارن باهاش خوشن من موندم تو تنهایی تو برزخ 

پس کی میاد به خدا خیلی سختمه تو غربت خیلی تنهام همه یه نفرو دارن باهاش خوشن من موندم تو تنهایی تو بر ...

عزیزم بخاطره تنهایی با هرکسی دوست نشو 

خودتو سرگرم کن خدا خودش کمک میکنه ک با کسی آشنا شی 

عزیزم بخاطره تنهایی با هرکسی دوست نشو  خودتو سرگرم کن خدا خودش کمک میکنه ک با کسی آشنا شی  ...

خودم نمیتونم پیدا کنم واقعا نمیتونم نمیدونم چجور بگم 

ببین مثلا یه نفر هست روم کراشه خیلی وقته ولی خب من از اون خوشم نمیاد یکی هست من از اون خوشم میاد ولی نمیدونم چیکار کنم تا منو ببینه کلا نمیتونم از اون تیپ دخترا ان که باید بیان خواستگاریگ تنها راهش اینه 

دقیقا همش تقصیر این دخترایه ایرانیه  امروز با طرف دوست میشن فرداش پا میشن میرن خونه طرف  ...

ولله اونجا که از اول همون جوری بوده

اینجا داره بدتر میشه متاسفانه

ولی همیشه هستن کسانی که دنبال اصل میگردن

مثل خودمون که با هر بی سر و پایی نشست و برخاست نداریم و نمیریم سفر

ان شاالله بهترین در انتظارت هست ،که به موقع میاد جلو

فقط جا نزن و به خدا اعتماد کن

همون طوری که تا الان جا نزدی و محکم بودی

اون ها روشنفکری رو توی روابط اون مدلی میبینن ساده ها

ولله اونجا که از اول همون جوری بوده اینجا داره بدتر میشه متاسفانه ولی همیشه هستن کسانی که دنبال اص ...

به خدا قسم دخترای ترک هیلی پاکن اصلا بهشون همچین پیشنهادی بشه قاطی میکنن ایرانیا از اینا خیلی بدترن بدبخت ترکا اسمشون بد دررفته 

پس کی میاد به خدا خیلی سختمه تو غربت خیلی تنهام همه یه نفرو دارن باهاش خوشن من موندم تو تنهایی تو بر ...

برا ازدواج که هنوز زنده  چرا عجله داری

حالا حتما باید پسر باشه اون یک نفر

ازدواج خوب از ازدواج زود مهم تره

فکرت رو ببر سمت درس ت،کنارش هم یه هنری رو یاد بگیر

وقت ت رو برنامه ریزی کن

همه مثل تو نیستن که به ازادی رسیدن پاشن هر غلطی بکنن ! ادم تمیزو ببری تو پاتایا هم بزاری پیشونی سفید ...

حتما پسره تو وجود تو سک س چیزی ندیده ک بهت همچین پیشنهادی داده حالا چرا بهت بر خورده

الله اکبر

الله اکبر نداره مگه با دختری با پسر دوست میشه نمدونه ازش رابطه میخاد ؟خب اگر رابطه نمخاست سنتی میرفت خاستگاری دخترا خودشون میدونن پا میشن میرن تو رابطه بعد بهشون بر میخوره خب اگر دوستی معمولی بود ایقد پسر دورشون هست