2737
2739

تو سامانه بانک مرکزی وقت کم میارم تا فرم رو پر میکنم اعتبار بانک تموم میشه

شما چطوری ثبت نام کردین؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شما چند بار  خواستی ثبت نام کنی نشده؟

از یه هفته بیشتره

الان تا اومدم بزنم چن بار اومد شماره و کد ملی تطابق نداره درصورتی که سیو بود تو گوشیم

بعدش هم که باز شد کلا بانک ملی پریده بود 

2738
از یه هفته بیشتره الان تا اومدم بزنم چن بار اومد شماره و کد ملی تطابق نداره درصورتی که سیو بود تو گ ...

کارشناس تلفنی بانک مرکزی بهم گفت اول ماه بانک ها اعتبارشون میاد و راحت تره ثبت نام

ولی من واقعا خسته شدم

کارشناس تلفنی بانک مرکزی بهم گفت اول ماه بانک ها اعتبارشون میاد و راحت تره ثبت نام ولی من واقعا ...

اانشالله بتونیم تا چن روز اول اردیبهشت تلاش کنیم 

بعدش پول بدیم 

کافی نت ها شنیدم بیشتر میگیرن نزدیک یه تومن

کارشناس تلفنی بانک مرکزی بهم گفت اول ماه بانک ها اعتبارشون میاد و راحت تره ثبت نام ولی من واقعا ...

کدوم بانک میخای ثبت نام کنی

برای من ۵ روزه صادرات کلا بازه ولی ۵۰۰۰ تا جلوم تو صفن واسه همین ثبت نام نکردم میخام ملی ملت بردارم

نوشته ۳۸۸ تومن از ۱۲ شب به بعد هم چن تا بانک باز میشه ولی من بازم نتونستم ثبت نام کنم 

مطمئن هستی؟؟؟  اخه کارشناس بانک مرکزی گفت ۸_۱۴ فقط ثبت نامه 

گفت ساعت اداری 

کدوم بانک میخای ثبت نام کنی برای من ۵ روزه صادرات کلا بازه ولی ۵۰۰۰ تا جلوم تو صفن واسه همین ثبت نا ...

نوبتی همه بانک ها میاد

اتفاقا من دنبال عدد بزرگم که فرصت کنم ثبت  روبزنم تموم نشده باشه

عدد کوچیکا زود تموم میشه بعد میزنه اعتبار بانک تموم شد

راستش من فقط دنبال ثبت نامم

ایران زمین سپه صادرات تجارت ملی پارسیان هیچ کدوم فرصت نداد

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز