2733
2734
عنوان

دخترم فرنی نمیخوره 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 106 پست
شکر و نمک تا حد امکان زیر یکسال ممنوعه بیسکوییت هم از ۸ ماهگی، اونم ترجیحا انواع بدون شکر و اسانس ...

بالاخره یکی حرف دل منو زد اخه چرا به بچه ای که تازه میخواد خورذنو شروع کنه از همون اول یاد میدیم شیرینی خوبه بدون شیرینی بی مزه من حتی المقدور سعی میکنم شیرین ندم بچه بودم اینقدر اطرافیان گفتن نبات داغ بده نبات بنداز تو شیرش نمیدونم گل گاو زبون بده اویشن بده من خیلی مراقب بودم و تهداد دفعاتی که اینویزا رو دادمخیلی کم بود در عوض بچه رو بعد خوردن به پهلو چپ میخوابودنم و تو سطح شیب دار برای چند دیقه ،اروغشم همون لحظه میگرفتم دیگه نیاز به اینچیزا خیلی کمتر میشد میدونستم طفلی گاهی دلدرد داره ولی میگفتم اگه اینچیزا رو بدم اینده معده شم نابود میکنم،الانم که نزدیک ۷ ماهشه فقط فعلا فرنی میخوره کم کم حریره رو میخوام شروع کنم معنی بیسکوییت و نمک و شکر  و ابگوشتم نمیفهمم اصلا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس