2752
2734
عنوان

آیا تویِ خونه،موبایل معیوب و قدیمی و بلااستفاده دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 53 پست
من فک کنم یه ۸ تا گوشی مدل ساده هم نوکیا هم تاشو و بقیش یادم میاد تو کمد مامانم هست به گوشی ساده سون ...

سلام

هر زمان ک خودتون فرصت کردید ازشون عکس بگیرید برام محبت کنید بفرستید

۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

پیام رسان👆

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، یه‌سوال:گوشیم شیائومی نوت۸پرو هست یه چند وقتیه وقتی تماس میگیرم قطع نمیشه دکمه ی قرمز قطع کمرنگ میشه واصلا صفحه اش کارنمیکنه گاهی هم کارمیکنه از یکی پرسیدم گفت باید ریست شه،شمانظرتون چیه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام، یه‌سوال:گوشیم شیائومی نوت۸پرو هست یه چند وقتیه وقتی تماس میگیرم قطع نمیشه دکمه ی قرمز قطع کمرن ...

سلام

بله باید ریست بشه

منتها قبلش یادتون نره که از اطلاعاتش بکاب آپ بگیرید چون همه پاک میشه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
سلام بله باید ریست بشه منتها قبلش یادتون نره که از اطلاعاتش بکاب آپ بگیرید چون همه پاک میشه

ممنون که جواب دادین همین که شما گفتین خیالم جمع شد.

سلام هر زمان فرصت کردید ممکنه عکساشون رو محبت کنید؟

من یه دونه اچ تی سی دارم صفحه لمسی یدونه سامسونگ کشویی.فکرکنم یدونه ازین صفحه کلیددارها که نصفش هم لمسی بود

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
سلام بله باید ریست بشه منتها قبلش یادتون نره که از اطلاعاتش بکاب آپ بگیرید چون همه پاک میشه

یه سوال دیگه چرا اینطور شده علتش؟

سلام ارادت تعمیرکار سخت افزارم هم رشتم الکترونیک بوده هم عاشق تعمیراتم

سلام هوای وای ۶ اس خریداران

و اینک سامسونگ جی ۵ چی😄

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
2706