2752
2734
عنوان

شوهرم سرکار نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 69 پست
ای واییی اصلا نزار خونه رو بفروشه که هزار سال نمی تونی بخریش دیگه ... 

چون داداشش با پولش رفته سهام خریده و به قول این رفته پولشو قمار کرده اینم به خیال خودش میگه حداقل از پولش استفاده کنم میگم خونه بهتره بعدان نمیشه خرید میگه میدونم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لنگه شوهره منه همشم خونس گیر میده به همچی و دعوا و جنگ درست میکنه شوهر من 7 یا 8 ماه از سال بیکار تش ...

یه دیشب بهش گفتم برو سرکار تا الان بیدار ور دل من نشسته ادا اصول درمیاره که وای سختیا چرا پشت سر هم میاد و فلان

بی انگیزه هست راه چاهی پیدا کن برای درآمد بی درد سر بگو جایی یه کار بگیرد بیمه بازنشستگی یا بیمه تکمیلی درمانی درست بشه خودن انلاین شات بزن انواع ترشی یا کره آجیلی درست کن لباس زیر زنانه شال کلاه دخترانه  پسرونه  جوراب زنانه مردانه شوهرت برسوند دریافت هنگام تحویل کالا باشد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
وای چه بد! البته اولاش اینجوری ان بعضیا بعدا خوب میشن. شوهر من هم اول که عروسی کرده بودیم ۱ ماه کا ...

اره دیدم بعضیا اینجوری بودن بعدش درست شدن فقط نمیدونم چجوری درست بشه 

خیلی سادس و تنبل ۳۰ 

سی کم نیس، البته شوهر دوست منم اینجوریه اون متولد ۷۵، یکروز میره سرکار سه روز نمیره ، ماشین دارند نمیره اسنپ میگه ، ماشین خراب میشه ، بچه شم امروز و فردا میاد دنیا ...خود دختره خونه زعفران بسته بندی میکنه ....مستاجرم هستند ....

اره دیدم بعضیا اینجوری بودن بعدش درست شدن فقط نمیدونم چجوری درست بشه 

بابای منم مثل شوهر شماست هر چی داره میفروشه بخاطر بدهی کم به زنداییش وقتی من ۶سالم بود بهترین خونه نوسازش رو با مغازه سرش فروخت که قرضشو بده اما دیگه هیچوقت خونه دار نشد الان من ۲۳سالمه .سرکار هم قبلا کار میکرد اما نصف سال الان که ۸ماهه نشسته نمیره کرایه خونه و هزار تا قسط وقرض .اصل بی خیاله مامانم  تا چیزی هم میگه میخواد لوازم خونه رو بفروشم قسطهارو بده

متاسفانه هیچوقت درست نشد از بچگیمون همینجوری بود

تازه مامانم تو شهرداری براش تو محل خودشون کار پیدا کرده میگه حقوقش کمه

شوهر من براش کار جور کرد دوروز رفت ول کرد

خدا فقط به داد مامانم وامثال مامانم برسه

خیلی سخته براتون 

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
محکمتر جلوشو سد کن نذارخونه روبفروشه چرا طلاهاتو دادی بفروشه نذارقرض کنه ازمردم تحویلش نگیر سرد شو ش ...

امروز یه کار بانکی داره یکونیم باید بده میگه از بابات بگیر بعدان بهش میدیم دید زنگ نمیزنم گفت میبره گوشیشو بفروشه 

خودشون کم کم عاقل میشن.احتمالا سنش کمه.معمولا بعد از سی سالگی عاقلتر میشن.

سی سالش هست بنظرم خیلی لوس بزرگ شده تا بوده دم مغازه باباش از جیب پدرشوهرم خدابیامرز خوردن الان اینجوری اصلا نمیدونه چیکار کنه به سختی عادت نداره برادرش سهم خودشو برده سهام گرفته از سودش داره راحت زندگی میکنه اینم به خیال خودش میگه اینکارو کنم دیگه نمیدونه که بفروشه نمیشه خرید ،یا بجز اون بیکار بودن به درد نمیخوره مرد بیکار باشه خراب میشه،الان فریزر خالی عید هیچی نه خودش خرید نه من فقط یه شال خریدم بنظرم خودمم خیلی شل گرفتم 

سی سالش هست بنظرم خیلی لوس بزرگ شده تا بوده دم مغازه باباش از جیب پدرشوهرم خدابیامرز خوردن الان اینج ...

مرد تنبل جز درصد کم بقیش درست شدنی نیست،یه فکری بکن که آخر عمرت حسرت نکشی 

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2706